2018-10-27 17:13:16

Karpaty Krosno wygrały trzeci mecz z rzędu! Tym razem ograli KS Wiązownica

Karpaty Krosno pokonały KS Wiązownica. To już trzecie z rzędu zwycięstwo
Karpaty Krosno pokonały KS Wiązownica 1-0. Zwycięską bramkę zdobył Bartłomiej Wojtasik w koncowych fragmentach meczu.

Do przerwy kibice zgromadzeni na stadionie przy ul. Legionów 6 w Krośnie nie oglądali żadnych bramek. Karpaty Krosno remisowały z KS Wiązownica.

W pierwszym kwadransie drugiej połowy podopieczni Dariusza Jęczkowskiego stanęli przed szansą na objęcie prowadzenia, bowiem sędzia odgwizdał rzut karny. Jednak z jedenastu metrów pomylił się Marek Fundakowski. Piłka po jego strzale poleciała nad bramką KS-u Wiązownica.

Sytuacja ta nie zniechęciła Karpat w dążeniu do zwycięstwa, ale długo piłka nie chciała wpaść do bramki przeciwnika. Dopiero pięć minut przed końcem zwycięską bramkę zdobyl Bartłomiej Wojtasik. Tym samym "Biało-niebiescy" pokonali KS Wiązownica 1-0.

1-0 Bartłomiej Wojtasik (85)