2018-10-27 15:20:11

Błękitni Ropczyce wypunktowali Sokoła Nisko

Błękitni Ropczyce przejechali się na Sokole Nisko (fot. archiwum)
Trwa czarna seria Sokoła Nisko, podopieczni Artura Szkutnika przegrali aż 7:1 w Ropczycach i staczają się w dół ligowej tabeli. Błękitni zaś radzą sobie coraz lepiej.

Sokół Nisko wytrzymał zaledwie 20 minut i wtedy właśnie worek z bramkami dla Błękitnych Ropczyce rozerwał Mariusz Wiktor. Cztery minuty później bylo już 2-0 a strzelał Hubert Siepierski. Ten sam zawodnik rzutem na taśmę przed przerwą zdobył bramkę z rzutu karnego na 3:0.

Po zmianie stron szybko zaczęli gospodarze i już w 50. minucie Robert Sulisz podwyższył na 4-0. Dziesięć minut później po raz kolejny na listę strzelców wpisal sie Hubert Siepierski.

Szósta bramkę dla Błękitnych po kolejnych dziesięciu minutach zdobył Szymon Majcher. Gości stać było na jedno trafienie w 81. minucie, ale w końcówce odpowiedział jeszcze Mariusz Wiktor i ustalił wynik spotkania.

1-0 Mariusz Wiktor (20)
2-0 Hubert Siepierski (24)
3-0 Hubert Siepierski (45-karny)
4-0 Robert Sulisz (50)
5-0 Hubert Siepierski (60)
6-0 Szymon Majcher (70)
6-1 Michał Serafin (81)
7-1 Mariusz Wiktor (90)

Błękitni Ropczyce: Albrycht – Orzech (77. Kukla), Waszczuk, Świętoń, Hirka (65. M.Kot) – Darłak (65. Majcher), Piwowar (55. Kalin), Sulisz (73. Czarnik), Siepierski (70. Saj) – Ł.Kosiba, Wiktor

Sokół Nisko: Piętowski – Maciorowski, Serafin, Kata, Wojtak – Juda (80. Sulich), Kostyra, Tur, Drelich (62. Lewiński) – Mroczek (46. Piotrowski), Tyczyński (75. Szpyra)