2018-10-27 16:09:28

Kamil Antonik bohaterem Resovii. Zdobył dwie bramki i jego zespół pokonał Olimpię Elbląg

Podobne tematy 2 liga Resovia Olimpia Elbląg
Kamil Antonik (po lewej) strzelił dwie bramki i Resovia pokonała Olimpię Elbląg 2-0. (fot. archiwum)
Resovia pokonała Olimpię Elbląg 2-0. Bohaterem ekipy Szymona Grabowskiego został Kamil Antonik, który strzelił obie bramki! Po tym zwycięstwie Resovia przesunęła się na 9. miejsce w tabeli 2 ligi.

W 16. kolejce 2 ligi Resovia podejmowała Olimpię Elbląg. "Pasiaki" pragnęły w końcu wygrać na Stadionie Miejskim w Rzeszowie, bowiem ostatnie zwycięstwo w Rzeszowie zanotowali ponad miesiąc temu.

Kamil Antonik już w 15. mincie dał prowadzenie ekipie Szymona Grabowskiego i taki wynik utrzymał się do przerwy. Spotkanie to nie zachwyciło w pierwszych czterdziestu pięciu minutach gry, ale prowadzenie Resovii było zasłużone.

Dziewięć minut po zmianie stron Antonik podwyższył prowadzenie gospodarzy. Więcej bramek w tym meczu nie padło. Tym samym Resovia pnie się w górę tabeli 2 ligi. Aktualnie plasują się na 9. miejscu.

1-0 Kamil Antonik (15)
2-0 Kamil Antonik (54)