2018-10-27 19:41:46

Motor Lublin pewnie pokonał Chełmiankę Chełm w derbach lubelszczyzny

(fot.motorlublin.eu)
Motor Lublin pokonał na własnym boisku w derbach lubelszczyzny Chełmiankę Chełm 2-0. Podopieczni Roberta Góralczyka kontynuują serie meczów bez porażki, dzięki czemu odrabiają straty z pierwszej połowy rundy jesiennej.

Strzelanie w tym spotkaniu rozpoczął w 36.minucie Michał Paluch, który po świetnym prostopadłym podaniu Michała Wołosa umieścił piłkę przy bliższym słupku bramki Damiana Drzewieckiego.

Wynik starcia ustalił w doliczonym czasie gry Szymon Rak. Młody napastnik Motoru ograł najpierw w polu karnym dwóch defensorów z Chełma, a następnie celnym strzałem ucieszył miejscowych kibiców.

Dzięki zwycięstwu Motor Lublin z 27 punktami na koncie zajmuje trzecią pozycję w tabeli III ligi gr.IV. Chełmianka Chełm z dorobkiem 20 "oczek" plasuje się na ósmym miejscu.

1-0 Michał Paluch (36)
2-0 Szymon Rak (90+1)

Motor: Olszewski - Kraśniewski, Majewski, Ranko, Wołos, Pożak, Gałecki, Cichocki, Brzyski, Nowak, Paluch.

Chełmianka: Drzewiecki - Kursa, Myszka, J. Niewęgłowski, Jabkowski, Uliczny, Kocoł, Kotowicz, Koszel, Kompanicki, Zawiślak.