2018-10-27 16:59:17

Podział punktów w meczu Igloopolu Dębica z JKS-em Jarosław

JKS Jarosław już jest na piątej pozycji w tabeli 4 ligi. Pokonali 1-0 Igloopol Dębica. (fot. JKS Jarosław)
Igloopol Dębica zremisował 1-1 z JKS-em Jarosław. Goście długo prowadzili, ale zdołali dowieźć prowadzenia do końca.

Igloopol Dębica do przerwy remisował bezbramkowo z JKS-em Jarosław. Obie ekipy miały swoje szanse na gole, ale piłka nie wpadła do żadnej bramki.

Sześć minut po zmianie stron gola dla ekipy Pawła Załogi zdobył Kamil Bała. JKS Jarosław objął prowadzenie, które bardzo długo utrzymywał.

Dopiero w 81. minucie "Morsy" doprowadziły do wyrównania po bramce Piotra Syguły. Więcej bramek nie padło w tym meczu. Obie ekipy dopisały po jednym punkcie do tabeli 4 ligi.

0-1 Kamil Bała (51)
1-1 Piotr Syguła (81)