2024-10-12 17:01:07

JKS Jarosław górą w starciu z Sokołem Kamień

JKS Jarosław pokazał dziś nienajgorsząa skuteczność i pokonał 4-1 beniaminka, Sokoła Kamień.

JKS Jarosław punktualnie o godzinie 15 rozpoczął kolejny mecz 4.ligi podkarpackiej. Tym razem podopieczni Bogdana Zająca ugościli na swoim terenie drużynę z samego końca ligowej tabeli, jednocześnie beniaminka tej ligi -Sokół Kamień.

Już od początku było wiadomo jednak kto jest faworytem w tym pojedynku. W 5. minucie starcia drogę do bramki odnalazł Piotr Pindak i otworzył wynik. Drugi gol tego meczu padł tuż przed przerwą, a jego autorem był Andriy Trukhan i tym samym JKS zszedł do szatni z dwubramkową przewagą.

Andriy Trukhan zaliczył dublet w starciu z Sokołem Kamień

Kilkanaście minut po rozpoczęciu drugiej odsłony ponownie celnością popisał się Trukhan i dołożył swoje drugie trafienie. Sytuacja dla Sokoła robiła się coraz bardziej "kryzysowa". W ostatnich minutach pojedynku goście poszukali swojej szansy i zniszczyli plany Szczepańskiego o czystym koncie w tym spotkaniu zdobywając bramkę na 3-1.

Nie zmieniło to jednak oblicza meczu i ostatecznie czarno-niebiescy zatrzymali trzy punkty w Jarosławiu dopisując swoją bramkę w 90. minucie pojedynku- w wykonaniu Pawła Oziębło

1-0 Piotr Pindak (5)
2-0 Andriy Trukhan (45)
3-0 Andriy Trukhan (59)