Statystyki - Dębica > Klasa Okręgowa

Zobacz też: Terminarze i wyniki - Dębica > Klasa Okręgowa

Wybierz sezon:

Statystyki dla Dębica > Klasa Okręgowa Umieść na swojej stronie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Sokół Kolbuszowa Dolna 15 41 13 2 0 53 14 39
2 Lechia Sędziszów Małopolski 15 33 10 3 2 42 19 23
3 Stal II Mielec 15 33 10 3 2 42 23 19
4 Victoria Czermin 15 32 10 2 3 44 16 28
5 Raniżovia Raniżów 15 27 8 3 4 27 19 8
6 Kamieniarz Golemki 15 26 8 2 5 38 33 5
7 Kolorado Wola Chorzelowska 15 23 7 2 6 46 31 15
8 Kaskada Kamionka 15 19 6 1 8 33 40 -7
9 Olchovia Olchowa 15 19 6 1 8 35 41 -6
10 Radomyślanka Radomyśl Wielki 15 18 5 3 7 27 33 -6
11 LKS Wiewiórka 15 15 4 3 8 32 44 -12
12 Team Przecław 15 13 4 1 10 34 42 -8
13 Chemik Pustków 15 13 3 4 8 24 37 -13
14 Wilga Widełka 15 12 3 3 9 17 43 -26
15 Ostrovia Ostrowy Baranowskie 15 9 2 3 10 21 47 -26
16 Monis Bielowy 15 8 2 2 11 12 45 -33
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka

Dębica > Klasa Okręgowa mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Sokół Kolbuszowa Dolna 8 22 7 1 0 29 8 21
2 Kamieniarz Golemki 8 22 7 1 0 28 14 14
3 Victoria Czermin 7 19 6 1 0 21 2 19
4 Lechia Sędziszów Małopolski 7 18 6 0 1 22 3 19
5 Raniżovia Raniżów 8 18 5 3 0 18 6 12
6 Radomyślanka Radomyśl Wielki 8 17 5 2 1 18 12 6
7 Kolorado Wola Chorzelowska 8 16 5 1 2 29 15 14
8 Stal II Mielec 7 16 5 1 1 24 16 8
9 Kaskada Kamionka 8 13 4 1 3 16 15 1
10 LKS Wiewiórka 7 10 3 1 3 17 15 2
11 Team Przecław 7 7 2 1 4 14 16 -2
12 Ostrovia Ostrowy Baranowskie 7 7 2 1 4 15 24 -9
13 Olchovia Olchowa 8 7 2 1 5 19 29 -10
14 Chemik Pustków 7 6 1 3 3 9 13 -4
15 Wilga Widełka 8 6 2 0 6 6 24 -18
16 Monis Bielowy 7 4 1 1 5 6 24 -18
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka

Dębica > Klasa Okręgowa mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Sokół Kolbuszowa Dolna 7 19 6 1 0 24 6 18
2 Stal II Mielec 8 17 5 2 1 18 7 11
3 Lechia Sędziszów Małopolski 8 15 4 3 1 20 16 4
4 Victoria Czermin 8 13 4 1 3 23 14 9
5 Olchovia Olchowa 7 12 4 0 3 16 12 4
6 Raniżovia Raniżów 7 9 3 0 4 9 13 -4
7 Kolorado Wola Chorzelowska 7 7 2 1 4 17 16 1
8 Chemik Pustków 8 7 2 1 5 15 24 -9
9 Team Przecław 8 6 2 0 6 20 26 -6
10 Kaskada Kamionka 7 6 2 0 5 17 25 -8
11 Wilga Widełka 7 6 1 3 3 11 19 -8
12 LKS Wiewiórka 8 5 1 2 5 15 29 -14
13 Kamieniarz Golemki 7 4 1 1 5 10 19 -9
14 Monis Bielowy 8 4 1 1 6 6 21 -15
15 Ostrovia Ostrowy Baranowskie 8 2 0 2 6 6 23 -17
16 Radomyślanka Radomyśl Wielki 7 1 0 1 6 9 21 -12
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka

Średnia ilość bramek

Drużyna M Śr. Br Śr. Bz Śr. Bs >2.5 <2.5
Kolorado Wola Chorzelowska 15 5.13 3.07 2.07 93.33 % 6.67 %
Olchovia Olchowa 15 5.07 2.33 2.73 93.33 % 6.67 %
Team Przecław 15 5.07 2.27 2.8 93.33 % 6.67 %
LKS Wiewiórka 15 5.07 2.13 2.93 80 % 20 %
Kaskada Kamionka 15 4.87 2.2 2.67 86.67 % 13.33 %
Kamieniarz Golemki 15 4.73 2.53 2.2 80 % 20 %
Ostrovia Ostrowy Baranowskie 15 4.53 1.4 3.13 86.67 % 13.33 %
Sokół Kolbuszowa Dolna 15 4.47 3.53 0.93 80 % 20 %
Stal II Mielec 15 4.33 2.8 1.53 73.33 % 26.67 %
Lechia Sędziszów Małopolski 15 4.07 2.8 1.27 80 % 20 %
Chemik Pustków 15 4.07 1.6 2.47 80 % 20 %
Victoria Czermin 15 4 2.93 1.07 80 % 20 %
Wilga Widełka 15 4 1.13 2.87 73.33 % 26.67 %
Radomyślanka Radomyśl Wielki 15 4 1.8 2.2 80 % 20 %
Monis Bielowy 15 3.8 0.8 3 80 % 20 %
Raniżovia Raniżów 15 3.07 1.8 1.27 66.67 % 33.33 %
M - mecze, Śr. Br - średnia bramek w meczach z udziałem drużyny, Śr. Bz - średnia bramek zdobytych , Śr. Bs - średnia bramek straconych , >2.5 - mecze z ilością bramek powyżej 2.5, <2.5 - mecze z ilością bramek poniżej 2.5

Strzelcy Umieść na swojej stronie

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Kamil Kaczor LKS Wiewiórka 13
2 Dariusz Mazur Team Przecław 13
3 Artur Rado Kolorado Wola Chorzelowska 13
4 Dorian Buczek Stal II Mielec 12
5 Paweł Ciuła Victoria Czermin 12
6 Andrii Khoptovyi Olchovia Olchowa 12
7 Łukasz Korab Sokół Kolbuszowa Dolna 12
8 Dariusz Kantor Kamieniarz Golemki 11
9 Maciej Hajkowicz Raniżovia Raniżów 10
10 Kamil Adranowicz Sokół Kolbuszowa Dolna 9
Pokaż wszystkich strzelców

INNE STATYSTYKI

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem