Terminarze / wyniki - Dębica > Klasa A, gr. II

Zobacz też: Statystyki - Dębica > Klasa A, gr. II

Wybierz sezon:

Statystyki dla Dębica > Klasa A, gr. II Umieść na swojej stronie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Wisłoka II Dębica 25 59 19 2 4 75 30 45
2 Czarnovia Czarna 26 59 19 2 5 85 27 58
3 Borowiec Straszęcin 26 56 18 2 6 73 37 36
4 Team Przecław 26 51 15 6 5 56 32 24
5 LKS Pustków 26 51 15 6 5 71 33 38
6 LKS Zasów-Mokre 26 45 14 3 9 60 54 6
7 LKS Nagoszyn 26 43 12 7 7 57 38 19
8 LKS Żyraków 26 40 12 4 10 56 37 19
9 LKS Łęki Górne 26 37 11 4 11 36 34 2
10 LKS Stasiówka 26 31 9 4 13 49 46 3
11 Jamnica Dulcza Wielka 25 22 7 1 17 35 83 -48
12 LKS Brzeźnica 26 18 6 0 20 36 82 -46
13 Orły Borowa 26 10 3 1 22 29 106 -77
14 Dragon Korzeniów 26 0 0 0 26 8 87 -79
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka
1. kolejka - Dębica > Klasa A, gr. II 18/19 sierpnia
Team Przecław 2 - 0 Jamnica Dulcza Wielka
Orły Borowa 1 - 7 Borowiec Straszęcin
LKS Żyraków 3 - 3 LKS Nagoszyn
LKS Stasiówka 2 - 2 LKS Pustków
LKS Zasów-Mokre 2 - 1 Czarnovia Czarna
Wisłoka II Dębica 3 - 0 Dragon Korzeniów
LKS Łęki Górne 1 - 0 LKS Brzeźnica

2. kolejka - Dębica > Klasa A, gr. II 25/26 sierpnia
Czarnovia Czarna 4 - 1 LKS Pustków
LKS Nagoszyn 2 - 2 LKS Stasiówka
Dragon Korzeniów 1 - 3 Team Przecław
LKS Brzeźnica 3 - 4 LKS Żyraków
Borowiec Straszęcin 3 - 0 LKS Łęki Górne
Jamnica Dulcza Wielka 4 - 2 Orły Borowa
LKS Zasów-Mokre 1 - 3 Wisłoka II Dębica
3. kolejka - Dębica > Klasa A, gr. II 1/2 września
LKS Łęki Górne 2 - 1 Jamnica Dulcza Wielka
Team Przecław 1 - 1 LKS Zasów-Mokre
Orły Borowa 4 - 1 Dragon Korzeniów
LKS Żyraków 1 - 2 Borowiec Straszęcin
LKS Stasiówka 0 - 3 LKS Brzeźnica
LKS Pustków 0 - 0 LKS Nagoszyn
Wisłoka II Dębica 4 - 3 Czarnovia Czarna
4. kolejka - Dębica > Klasa A, gr. II 8/9 września
Borowiec Straszęcin 1 - 0 LKS Stasiówka
Wisłoka II Dębica 4 - 2 Team Przecław
LKS Brzeźnica 4 - 2 LKS Pustków
Dragon Korzeniów 1 - 2 LKS Łęki Górne
Jamnica Dulcza Wielka 2 - 3 LKS Żyraków
LKS Zasów-Mokre 4 - 1 Orły Borowa
Czarnovia Czarna 2 - 0 LKS Nagoszyn
5. kolejka - Dębica > Klasa A, gr. II 15/16 września
Orły Borowa 1 - 9 Wisłoka II Dębica
Team Przecław 1 - 1 Czarnovia Czarna
LKS Nagoszyn 1 - 3 LKS Brzeźnica
LKS Żyraków 3 - 1 Dragon Korzeniów
LKS Stasiówka 5 - 1 Jamnica Dulcza Wielka
LKS Pustków 2 - 5 Borowiec Straszęcin
LKS Łęki Górne 1 - 1 LKS Zasów-Mokre
6. kolejka - Dębica > Klasa A, gr. II 22/23 września
Borowiec Straszęcin 1 - 1 LKS Nagoszyn
Team Przecław 3 - 1 Orły Borowa
Czarnovia Czarna 6 - 1 LKS Brzeźnica
Dragon Korzeniów 0 - 7 LKS Stasiówka
Wisłoka II Dębica 3 - 0 LKS Łęki Górne
Jamnica Dulcza Wielka 0 - 6 LKS Pustków
LKS Zasów-Mokre 1 - 0 LKS Żyraków
7. kolejka - Dębica > Klasa A, gr. II 29/30 września
Orły Borowa 1 - 4 Czarnovia Czarna
LKS Nagoszyn 3 - 0 Jamnica Dulcza Wielka
LKS Brzeźnica 0 - 2 Borowiec Straszęcin
LKS Żyraków 0 - 1 Wisłoka II Dębica
LKS Stasiówka 0 - 2 LKS Zasów-Mokre
LKS Pustków 6 - 0 Dragon Korzeniów
LKS Łęki Górne 1 - 2 Team Przecław

8. kolejka - Dębica > Klasa A, gr. II 6/7 października
Wisłoka II Dębica 1 - 0 LKS Stasiówka
Czarnovia Czarna 2 - 1 Borowiec Straszęcin
Team Przecław 1 - 1 LKS Żyraków
Dragon Korzeniów 1 - 4 LKS Nagoszyn
Orły Borowa 0 - 3 LKS Łęki Górne
Jamnica Dulcza Wielka 2 - 1 LKS Brzeźnica
LKS Zasów-Mokre 1 - 1 LKS Pustków
9. kolejka - Dębica > Klasa A, gr. II 13/14 października
LKS Łęki Górne 0 - 2 Czarnovia Czarna
LKS Brzeźnica 3 - 1 Dragon Korzeniów
Borowiec Straszęcin 4 - 2 Jamnica Dulcza Wielka
LKS Pustków 4 - 1 Wisłoka II Dębica
LKS Żyraków 3 - 1 Orły Borowa
LKS Stasiówka 2 - 3 Team Przecław
LKS Nagoszyn 7 - 1 LKS Zasów-Mokre
10. kolejka - Dębica > Klasa A, gr. II 20/21 października
Team Przecław 1 - 0 LKS Pustków
Czarnovia Czarna 5 - 1 Jamnica Dulcza Wielka
Dragon Korzeniów 1 - 2 Borowiec Straszęcin
Orły Borowa 0 - 4 LKS Stasiówka
LKS Łęki Górne 1 - 2 LKS Żyraków
LKS Zasów-Mokre 3 - 1 LKS Brzeźnica
Wisłoka II Dębica 2 - 0 LKS Nagoszyn
11. kolejka - Dębica > Klasa A, gr. II 27/28 października
Borowiec Straszęcin 4 - 1 LKS Zasów-Mokre
LKS Nagoszyn 1 - 4 Team Przecław
LKS Żyraków 1 - 4 Czarnovia Czarna
LKS Stasiówka 3 - 0 LKS Łęki Górne
LKS Pustków 7 - 1 Orły Borowa
LKS Brzeźnica 1 - 4 Wisłoka II Dębica
Jamnica Dulcza Wielka 2 - 0 Dragon Korzeniów
12. kolejka - Dębica > Klasa A, gr. II 3/4 listopada
Czarnovia Czarna 5 - 1 Dragon Korzeniów
Team Przecław 3 - 1 LKS Brzeźnica
Wisłoka II Dębica 3 - 2 Borowiec Straszęcin
Orły Borowa 0 - 3 LKS Nagoszyn
LKS Łęki Górne 2 - 0 LKS Pustków
LKS Żyraków 2 - 2 LKS Stasiówka
LKS Zasów-Mokre 6 - 0 Jamnica Dulcza Wielka
13. kolejka - Dębica > Klasa A, gr. II 10/11 listopada
Borowiec Straszęcin 3 - 6 Team Przecław
LKS Brzeźnica 2 - 0 Orły Borowa
LKS Pustków 3 - 2 LKS Żyraków
Dragon Korzeniów 0 - 4 LKS Zasów-Mokre
LKS Stasiówka 1 - 0 Czarnovia Czarna
LKS Nagoszyn 1 - 1 LKS Łęki Górne
Jamnica Dulcza Wielka 0 - 4 Wisłoka II Dębica

14. kolejka - Dębica > Klasa A, gr. II 24 marca
Czarnovia Czarna 3 - 1 LKS Zasów-Mokre
Dragon Korzeniów 0 - 3 * Wisłoka II Dębica
Jamnica Dulcza Wielka 1 - 1 Team Przecław
Borowiec Straszęcin 5 - 2 Orły Borowa
LKS Brzeźnica 0 - 3 LKS Łęki Górne
LKS Nagoszyn 1 - 0 LKS Żyraków
LKS Pustków 4 - 2 LKS Stasiówka
15. kolejka - Dębica > Klasa A, gr. II 31 marca
LKS Łęki Górne 3 - 1 Borowiec Straszęcin
Orły Borowa 0 - 4 Jamnica Dulcza Wielka
LKS Żyraków 2 - 0 LKS Brzeźnica
LKS Pustków 6 - 2 Czarnovia Czarna
LKS Stasiówka 1 - 2 LKS Nagoszyn
Wisłoka II Dębica 2 - 0 LKS Zasów-Mokre
Team Przecław 3 - 0 * Dragon Korzeniów
16. kolejka - Dębica > Klasa A, gr. II 7 kwietnia
Borowiec Straszęcin 1 - 0 LKS Żyraków
Czarnovia Czarna 1 - 1 Wisłoka II Dębica
LKS Zasów-Mokre 3 - 2 Team Przecław
Jamnica Dulcza Wielka 1 - 0 LKS Łęki Górne
LKS Brzeźnica 0 - 2 LKS Stasiówka
LKS Nagoszyn 0 - 2 LKS Pustków
Dragon Korzeniów 0 - 3 * Orły Borowa
17. kolejka - Dębica > Klasa A, gr. II 14 kwietnia
Team Przecław 3 - 0 * Wisłoka II Dębica
Orły Borowa 1 - 5 LKS Zasów-Mokre
LKS Żyraków 5 - 0 Jamnica Dulcza Wielka
LKS Nagoszyn 0 - 3 * Czarnovia Czarna
LKS Stasiówka 2 - 6 Borowiec Straszęcin
LKS Pustków 2 - 1 LKS Brzeźnica
LKS Łęki Górne 3 - 0 * Dragon Korzeniów
18. kolejka - Dębica > Klasa A, gr. II 20 kwietnia
Czarnovia Czarna 4 - 0 Team Przecław
Wisłoka II Dębica 6 - 1 Orły Borowa
LKS Zasów-Mokre 0 - 1 LKS Łęki Górne
Jamnica Dulcza Wielka 1 - 2 LKS Stasiówka
LKS Brzeźnica 1 - 4 LKS Nagoszyn
Borowiec Straszęcin 0 - 2 LKS Pustków
Dragon Korzeniów 0 - 3 * LKS Żyraków
19. kolejka - Dębica > Klasa A, gr. II 28 kwietnia
Orły Borowa 0 - 2 Team Przecław
LKS Pustków 6 - 0 Jamnica Dulcza Wielka
LKS Żyraków 7 - 1 LKS Zasów-Mokre
LKS Brzeźnica 1 - 7 Czarnovia Czarna
LKS Nagoszyn 2 - 4 Borowiec Straszęcin
LKS Stasiówka 3 - 0 * Dragon Korzeniów
LKS Łęki Górne 0 - 2 Wisłoka II Dębica

20. kolejka - Dębica > Klasa A, gr. II 5 maja
Borowiec Straszęcin 3 - 0 LKS Brzeźnica
Czarnovia Czarna 7 - 0 Orły Borowa
Team Przecław 2 - 0 LKS Łęki Górne
LKS Zasów-Mokre 4 - 3 LKS Stasiówka
Jamnica Dulcza Wielka 2 - 4 LKS Nagoszyn
Wisłoka II Dębica 3 - 1 LKS Żyraków
Dragon Korzeniów 0 - 3 * LKS Pustków
21. kolejka - Dębica > Klasa A, gr. II 12 maja
Borowiec Straszęcin 1 - 0 Czarnovia Czarna
LKS Brzeźnica 2 - 3 Jamnica Dulcza Wielka
LKS Żyraków 2 - 0 Team Przecław
LKS Stasiówka 1 - 3 Wisłoka II Dębica
LKS Pustków 5 - 1 LKS Zasów-Mokre
LKS Nagoszyn 3 - 0 * Dragon Korzeniów
LKS Łęki Górne 3 - 1 Orły Borowa
22. kolejka - Dębica > Klasa A, gr. II 19 maja
Czarnovia Czarna 4 - 2 LKS Łęki Górne
Orły Borowa 1 - 8 LKS Żyraków
Team Przecław 2 - 1 LKS Stasiówka
Jamnica Dulcza Wielka 1 - 5 Borowiec Straszęcin
Wisłoka II Dębica 1 - 2 LKS Pustków
LKS Zasów-Mokre 0 - 2 LKS Nagoszyn
Dragon Korzeniów 0 - 3 * LKS Brzeźnica
23. kolejka - Dębica > Klasa A, gr. II 26 maja
LKS Żyraków 1 - 0 LKS Łęki Górne
LKS Stasiówka 2 - 0 Orły Borowa
Jamnica Dulcza Wielka 0 - 10 Czarnovia Czarna
LKS Pustków 1 - 1 Team Przecław
Borowiec Straszęcin 3 - 0 * Dragon Korzeniów
LKS Brzeźnica 2 - 6 LKS Zasów-Mokre
LKS Nagoszyn 2 - 2 Wisłoka II Dębica
24. kolejka - Dębica > Klasa A, gr. II 2 czerwca
LKS Łęki Górne 4 - 0 LKS Stasiówka
Czarnovia Czarna 1 - 0 LKS Żyraków
Orły Borowa 1 - 1 LKS Pustków
Team Przecław 1 - 2 LKS Nagoszyn
Wisłoka II Dębica 8 - 0 LKS Brzeźnica
LKS Zasów-Mokre 3 - 2 Borowiec Straszęcin
Dragon Korzeniów 0 - 3 * Jamnica Dulcza Wielka
25. kolejka - Dębica > Klasa A, gr. II 9 czerwca
Jamnica Dulcza Wielka 4 - 5 LKS Zasów-Mokre
Borowiec Straszęcin 5 - 2 Wisłoka II Dębica
LKS Brzeźnica 1 - 7 Team Przecław
LKS Nagoszyn 7 - 0 Orły Borowa
LKS Pustków 1 - 1 LKS Łęki Górne
LKS Stasiówka 2 - 2 LKS Żyraków
Dragon Korzeniów 0 - 3 * Czarnovia Czarna

26. kolejka - Dębica > Klasa A, gr. II 16 czerwca
Team Przecław 0 - 0 Borowiec Straszęcin
Czarnovia Czarna 1 - 0 LKS Stasiówka
LKS Żyraków 0 - 2 LKS Pustków
LKS Łęki Górne 2 - 2 LKS Nagoszyn
Orły Borowa 6 - 2 LKS Brzeźnica
Wisłoka II Dębica ? - ? Jamnica Dulcza Wielka
LKS Zasów-Mokre 3 - 0 * Dragon Korzeniów

Inne terminarze / wyniki

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem