http://www.smsrzeszow.pl/podstawowka/pl/aktualnosc/572/spotkanie-naborowe

Terminarze / wyniki - Dębica > Klasa A, gr. II

Zobacz też: Statystyki - Dębica > Klasa A, gr. II

Wybierz sezon:

Statystyki dla Dębica > Klasa A, gr. II Umieść na swojej stronie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 LKS Głowaczowa 17 41 13 2 2 44 17 27
2 LKS Zasów-Mokre 17 38 12 2 3 52 23 29
3 LKS Łęki Górne 16 36 11 3 2 41 19 22
4 Wisłoka II Dębica 16 35 11 2 3 49 13 36
5 Borowiec Straszęcin 16 27 8 3 5 32 28 4
6 LKS Nagoszyn 15 24 8 0 7 33 35 -2
7 Bodzos Podgrodzie 16 21 6 3 7 32 42 -10
8 LKS Pustków 16 21 6 3 7 34 32 2
9 Czarnovia Czarna 16 17 3 8 5 25 30 -5
10 LKS Żyraków 17 16 5 1 11 25 43 -18
11 LKS Brzeźnica 15 16 5 1 9 29 43 -14
12 LKS Stasiówka 16 14 4 2 10 33 40 -7
13 Dragon Korzeniów 16 9 2 3 11 19 41 -22
14 LKS Bobrowa 13 1 0 1 12 8 50 -42
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka
1. kolejka - Dębica > klasa A, gr. II 20 sierpnia
LKS Zasów-Mokre 1 - 2 Bodzos Podgrodzie
Wisłoka II Dębica 2 - 2 Czarnovia Czarna
LKS Łęki Górne 4 - 1 Dragon Korzeniów
LKS Żyraków 1 - 1 LKS Głowaczowa
LKS Stasiówka 0 - 3 Borowiec Straszęcin
LKS Pustków 3 - 0 LKS Bobrowa
LKS Nagoszyn 2 - 1 LKS Brzeźnica

2. kolejka - Dębica > klasa A, gr. II 27 sierpnia
Bodzos Podgrodzie 4 - 1 LKS Brzeźnica
LKS Bobrowa 2 - 4 LKS Nagoszyn
Borowiec Straszęcin 1 - 1 LKS Pustków
LKS Głowaczowa 2 - 3 LKS Stasiówka
Dragon Korzeniów 0 - 2 LKS Żyraków
Czarnovia Czarna 2 - 2 LKS Łęki Górne
LKS Zasów-Mokre 2 - 2 Wisłoka II Dębica
3. kolejka - Dębica > klasa A, gr. II 3 września
LKS Nagoszyn 1 - 4 Borowiec Straszęcin
LKS Żyraków 1 - 2 Czarnovia Czarna
LKS Stasiówka 3 - 0 Dragon Korzeniów
LKS Brzeźnica 4 - 3 LKS Bobrowa
Wisłoka II Dębica 6 - 1 Bodzos Podgrodzie
LKS Łęki Górne 4 - 0 LKS Zasów-Mokre
LKS Pustków 1 - 2 LKS Głowaczowa
4. kolejka - Dębica > klasa A, gr. II 10 września
LKS Głowaczowa 2 - 1 LKS Nagoszyn
Borowiec Straszęcin 1 - 0 LKS Brzeźnica
Czarnovia Czarna 2 - 2 LKS Stasiówka
Dragon Korzeniów 1 - 1 LKS Pustków
Wisłoka II Dębica 0 - 3 LKS Łęki Górne
Bodzos Podgrodzie 3 - 1 LKS Bobrowa
LKS Zasów-Mokre 5 - 0 LKS Żyraków
5. kolejka - Dębica > klasa A, gr. II 17 września
LKS Nagoszyn 5 - 1 Dragon Korzeniów
LKS Żyraków 0 - 5 Wisłoka II Dębica
LKS Stasiówka 2 - 4 LKS Zasów-Mokre
LKS Brzeźnica 1 - 5 LKS Głowaczowa
LKS Bobrowa 0 - 2 Borowiec Straszęcin
LKS Łęki Górne 3 - 1 Bodzos Podgrodzie
LKS Pustków 2 - 2 Czarnovia Czarna
6. kolejka - Dębica > klasa A, gr. II 24 września
Bodzos Podgrodzie 3 - 3 Borowiec Straszęcin
Dragon Korzeniów 2 - 3 LKS Brzeźnica
Czarnovia Czarna 0 - 2 LKS Nagoszyn
LKS Głowaczowa 8 - 0 LKS Bobrowa
Wisłoka II Dębica 3 - 1 LKS Stasiówka
LKS Zasów-Mokre 3 - 2 LKS Pustków
LKS Łęki Górne 4 - 2 LKS Żyraków
7. kolejka - Dębica > klasa A, gr. II 1 października
Borowiec Straszęcin 1 - 2 LKS Głowaczowa
LKS Pustków 1 - 4 Wisłoka II Dębica
LKS Żyraków 2 - 5 Bodzos Podgrodzie
LKS Stasiówka 1 - 2 LKS Łęki Górne
LKS Brzeźnica 3 - 1 Czarnovia Czarna
LKS Bobrowa 1 - 1 Dragon Korzeniów
LKS Nagoszyn 1 - 4 LKS Zasów-Mokre

8. kolejka - Dębica > klasa A, gr. II 8 października
Bodzos Podgrodzie 1 - 1 LKS Głowaczowa
LKS Żyraków 3 - 2 LKS Stasiówka
Wisłoka II Dębica 4 - 0 LKS Nagoszyn
Dragon Korzeniów 4 - 1 Borowiec Straszęcin
LKS Zasów-Mokre 7 - 2 LKS Brzeźnica
LKS Łęki Górne 4 - 2 LKS Pustków
Czarnovia Czarna 4 - 0 LKS Bobrowa
9. kolejka - Dębica > klasa A, gr. II 15 października
LKS Brzeźnica 0 - 5 Wisłoka II Dębica
Borowiec Straszęcin 2 - 0 Czarnovia Czarna
LKS Bobrowa 1 - 5 LKS Zasów-Mokre
LKS Głowaczowa 2 - 0 Dragon Korzeniów
LKS Stasiówka 6 - 2 Bodzos Podgrodzie
LKS Nagoszyn 3 - 1 LKS Łęki Górne
LKS Pustków 2 - 0 LKS Żyraków
10. kolejka - Dębica > klasa A, gr. II 22 października
Bodzos Podgrodzie 2 - 1 Dragon Korzeniów
Czarnovia Czarna 1 - 4 LKS Głowaczowa
Wisłoka II Dębica 5 - 0 LKS Bobrowa
LKS Łęki Górne 4 - 3 LKS Brzeźnica
LKS Zasów-Mokre 3 - 1 Borowiec Straszęcin
LKS Żyraków 1 - 4 LKS Nagoszyn
LKS Stasiówka 0 - 3 LKS Pustków
11. kolejka - Dębica > klasa A, gr. II 29 października
Borowiec Straszęcin 0 - 5 Wisłoka II Dębica
LKS Głowaczowa 1 - 0 LKS Zasów-Mokre
Dragon Korzeniów 1 - 1 Czarnovia Czarna
LKS Pustków 3 - 4 Bodzos Podgrodzie
LKS Brzeźnica 1 - 2 LKS Żyraków
LKS Nagoszyn 5 - 4 LKS Stasiówka
LKS Bobrowa 0 - 3 * LKS Łęki Górne
12. kolejka - Dębica > klasa A, gr. II 5 listopada
Bodzos Podgrodzie 2 - 2 Czarnovia Czarna
Wisłoka II Dębica 3 - 1 LKS Głowaczowa
LKS Zasów-Mokre 5 - 1 Dragon Korzeniów
LKS Łęki Górne 3 - 0 Borowiec Straszęcin
LKS Żyraków 5 - 0 LKS Bobrowa
LKS Stasiówka 1 - 4 LKS Brzeźnica
LKS Pustków 3 - 0 LKS Nagoszyn
13. kolejka - Dębica > klasa A, gr. II 13 listopada
LKS Głowaczowa 1 - 0 LKS Łęki Górne
Czarnovia Czarna 2 - 4 LKS Zasów-Mokre
LKS Bobrowa 0 - 3 * LKS Stasiówka
Borowiec Straszęcin 3 - 2 LKS Żyraków
Dragon Korzeniów 0 - 2 Wisłoka II Dębica
LKS Nagoszyn 3 - 2 Bodzos Podgrodzie
LKS Brzeźnica 1 - 4 LKS Pustków

14. kolejka - Dębica > Klasa A, gr. II 18 marca
Czarnovia Czarna ? - ? Wisłoka II Dębica
Borowiec Straszęcin ? - ? LKS Stasiówka
LKS Głowaczowa 3 - 0 LKS Żyraków
Dragon Korzeniów ? - ? LKS Łęki Górne
Bodzos Podgrodzie 0 - 3 * LKS Zasów-Mokre
LKS Brzeźnica ? - ? LKS Nagoszyn
LKS Bobrowa ? - ? LKS Pustków
15. kolejka - Dębica > Klasa A, gr. I 25 marca
LKS Brzeźnica 3 - 0 * Bodzos Podgrodzie
LKS Łęki Górne 1 - 1 Czarnovia Czarna
LKS Pustków 1 - 6 Borowiec Straszęcin
LKS Żyraków 4 - 2 Dragon Korzeniów
LKS Stasiówka 1 - 2 LKS Głowaczowa
Wisłoka II Dębica 0 - 1 LKS Zasów-Mokre
16. kolejka - Dębica > Klasa A, gr. I 31 marca
Borowiec Straszęcin 2 - 1 LKS Nagoszyn
Czarnovia Czarna 1 - 0 LKS Żyraków
LKS Zasów-Mokre 2 - 2 LKS Łęki Górne
Dragon Korzeniów 3 - 2 LKS Stasiówka
LKS Głowaczowa 3 - 2 LKS Pustków
Bodzos Podgrodzie 0 - 3 * Wisłoka II Dębica
LKS Bobrowa ? - ? LKS Brzeźnica
17. kolejka - Dębica > Klasa A, gr. I 8 kwietnia
LKS Bobrowa ? - ? Bodzos Podgrodzie
LKS Nagoszyn 1 - 4 LKS Głowaczowa
LKS Pustków 3 - 1 Dragon Korzeniów
LKS Stasiówka 2 - 2 Czarnovia Czarna
LKS Żyraków 0 - 3 LKS Zasów-Mokre
LKS Łęki Górne 1 - 0 Wisłoka II Dębica
LKS Brzeźnica 2 - 2 Borowiec Straszęcin
18. kolejka - Dębica > Klasa A, gr. I 15 kwietnia
Bodzos Podgrodzie ? - ? LKS Łęki Górne
Borowiec Straszęcin ? - ? LKS Bobrowa
Czarnovia Czarna ? - ? LKS Pustków
LKS Głowaczowa ? - ? LKS Brzeźnica
Wisłoka II Dębica ? - ? LKS Żyraków
LKS Zasów-Mokre ? - ? LKS Stasiówka
Dragon Korzeniów ? - ? LKS Nagoszyn
19. kolejka - Dębica > Klasa A, gr. I 22 kwietnia
Borowiec Straszęcin ? - ? Bodzos Podgrodzie
LKS Bobrowa ? - ? LKS Głowaczowa
LKS Brzeźnica ? - ? Dragon Korzeniów
LKS Nagoszyn ? - ? Czarnovia Czarna
LKS Pustków ? - ? LKS Zasów-Mokre
LKS Stasiówka ? - ? Wisłoka II Dębica
LKS Żyraków ? - ? LKS Łęki Górne

20. kolejka - Dębica > Klasa A, gr. I 29 kwietnia
Bodzos Podgrodzie ? - ? LKS Żyraków
LKS Łęki Górne ? - ? LKS Stasiówka
Wisłoka II Dębica ? - ? LKS Pustków
LKS Zasów-Mokre ? - ? LKS Nagoszyn
Czarnovia Czarna ? - ? LKS Brzeźnica
Dragon Korzeniów ? - ? LKS Bobrowa
LKS Głowaczowa ? - ? Borowiec Straszęcin
21. kolejka - Dębica > Klasa A, gr. I 6 maja
LKS Głowaczowa ? - ? Bodzos Podgrodzie
Borowiec Straszęcin ? - ? Dragon Korzeniów
LKS Bobrowa ? - ? Czarnovia Czarna
LKS Brzeźnica ? - ? LKS Zasów-Mokre
LKS Nagoszyn ? - ? Wisłoka II Dębica
LKS Pustków ? - ? LKS Łęki Górne
LKS Stasiówka ? - ? LKS Żyraków
22. kolejka - Dębica > Klasa A, gr. I 13 maja
Bodzos Podgrodzie ? - ? LKS Stasiówka
LKS Żyraków ? - ? LKS Pustków
LKS Łęki Górne ? - ? LKS Nagoszyn
Wisłoka II Dębica ? - ? LKS Brzeźnica
LKS Zasów-Mokre ? - ? LKS Bobrowa
Czarnovia Czarna ? - ? Borowiec Straszęcin
Dragon Korzeniów ? - ? LKS Głowaczowa
15. kolejka - Dębica > Klasa A, gr. II 13 maja
23. kolejka - Dębica > Klasa A, gr. I 20 maja
Dragon Korzeniów ? - ? Bodzos Podgrodzie
LKS Głowaczowa ? - ? Czarnovia Czarna
Borowiec Straszęcin ? - ? LKS Zasów-Mokre
LKS Bobrowa ? - ? Wisłoka II Dębica
LKS Brzeźnica ? - ? LKS Łęki Górne
LKS Nagoszyn ? - ? LKS Żyraków
LKS Pustków ? - ? LKS Stasiówka
16. kolejka - Dębica > Klasa A, gr. II 20 maja

24. kolejka - Dębica > Klasa A, gr. I 27 maja
Bodzos Podgrodzie ? - ? LKS Pustków
LKS Stasiówka ? - ? LKS Nagoszyn
LKS Żyraków ? - ? LKS Brzeźnica
LKS Łęki Górne ? - ? LKS Bobrowa
Wisłoka II Dębica ? - ? Borowiec Straszęcin
LKS Zasów-Mokre ? - ? LKS Głowaczowa
Czarnovia Czarna ? - ? Dragon Korzeniów
17. kolejka - Dębica > Klasa A, gr. II 27 maja
25. kolejka - Dębica > Klasa A, gr. I 3 czerwca
Czarnovia Czarna ? - ? Bodzos Podgrodzie
Dragon Korzeniów ? - ? LKS Zasów-Mokre
LKS Głowaczowa ? - ? Wisłoka II Dębica
Borowiec Straszęcin ? - ? LKS Łęki Górne
LKS Bobrowa ? - ? LKS Żyraków
LKS Brzeźnica ? - ? LKS Stasiówka
LKS Nagoszyn ? - ? LKS Pustków
18. kolejka - Dębica > Klasa A, gr. II 3 czerwca
Hetman Dąbrówka Wisłocka ? - ? Kamieniarz II Golemki
26. kolejka - Dębica > Klasa A, gr. I 10 czerwca
Bodzos Podgrodzie ? - ? LKS Nagoszyn
LKS Pustków ? - ? LKS Brzeźnica
LKS Stasiówka ? - ? LKS Bobrowa
LKS Żyraków ? - ? Borowiec Straszęcin
LKS Łęki Górne ? - ? LKS Głowaczowa
Wisłoka II Dębica ? - ? Dragon Korzeniów
LKS Zasów-Mokre ? - ? Czarnovia Czarna

Inne terminarze / wyniki

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem