http://smsrzeszow.pl/aktualnosci/dzien-otwarty-w-sms-resovia-396.html


Terminarze / wyniki - Dębica > Klasa A, gr. I

Zobacz też: Statystyki - Dębica > Klasa A, gr. I

Wybierz sezon:

Statystyki dla Dębica > Klasa A, gr. I Umieść na swojej stronie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Sokół Krzywa 16 35 11 2 3 59 32 27
2 Strzelec Frysztak 16 34 10 4 2 41 20 21
3 Progres Kawęczyn 17 34 10 4 3 51 31 20
4 Pogórze Wielopole Skrzyńskie 17 31 10 1 6 54 36 18
5 LKS Łopuchowa 17 29 9 2 6 48 32 16
6 Strażak Lubzina 16 27 8 3 5 29 24 5
7 LZS Mała 16 26 8 2 6 40 40 0
8 Paszczyniak Paszczyna 17 24 7 3 7 33 35 -2
9 Plon Klęczany 17 21 6 3 8 32 42 -10
10 Huragan Przedbórz 17 20 6 2 9 41 42 -1
11 Inter Gnojnica 17 12 3 3 11 28 54 -26
12 Olimpia Nockowa 16 10 2 4 10 24 48 -24
13 Gród Będziemyśl 17 3 0 3 14 16 60 -44
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka
1. kolejka - Dębica > Klasa A, gr. I 18/19 sierpnia
Strażak Lubzina 2 - 1 Gród Będziemyśl
Plon Klęczany 4 - 1 LZS Mała
Sokół Krzywa 4 - 2 Huragan Przedbórz
Pogórze Wielopole Skrzyńskie 5 - 1 LKS Łopuchowa
Paszczyniak Paszczyna 3 - 3 Olimpia Nockowa
Progres Kawęczyn 6 - 2 Inter Gnojnica

2. kolejka - Dębica > Klasa A, gr. I 25/26 sierpnia
Gród Będziemyśl 1 - 5 Sokół Krzywa
Strzelec Frysztak 2 - 1 Strażak Lubzina
LZS Mała 3 - 2 Paszczyniak Paszczyna
LKS Łopuchowa 4 - 1 Plon Klęczany
Inter Gnojnica 0 - 7 Pogórze Wielopole Skrzyńskie
Huragan Przedbórz 2 - 3 Progres Kawęczyn
3. kolejka - Dębica > Klasa A, gr. I 1/2 września
Plon Klęczany 0 - 3 Inter Gnojnica
Sokół Krzywa 2 - 6 Strzelec Frysztak
Progres Kawęczyn 5 - 2 Gród Będziemyśl
Pogórze Wielopole Skrzyńskie 4 - 1 Huragan Przedbórz
Olimpia Nockowa 2 - 1 LZS Mała
Paszczyniak Paszczyna 1 - 4 LKS Łopuchowa
4. kolejka - Dębica > Klasa A, gr. I 8/9 września
Strzelec Frysztak 2 - 0 Progres Kawęczyn
Huragan Przedbórz 4 - 2 Plon Klęczany
Strażak Lubzina 2 - 0 Sokół Krzywa
LKS Łopuchowa 8 - 1 Olimpia Nockowa
Inter Gnojnica 0 - 1 Paszczyniak Paszczyna
Gród Będziemyśl 3 - 7 Pogórze Wielopole Skrzyńskie
5. kolejka - Dębica > Klasa A, gr. I 15/16 września
Plon Klęczany 3 - 1 Gród Będziemyśl
Progres Kawęczyn 1 - 1 Strażak Lubzina
Pogórze Wielopole Skrzyńskie 1 - 2 Strzelec Frysztak
Olimpia Nockowa 0 - 1 Inter Gnojnica
Paszczyniak Paszczyna 2 - 2 Huragan Przedbórz
LZS Mała 3 - 1 LKS Łopuchowa
6. kolejka - Dębica > Klasa A, gr. I 22/23 września
Huragan Przedbórz 3 - 1 Olimpia Nockowa
Strzelec Frysztak 3 - 0 Plon Klęczany
Strażak Lubzina 2 - 4 Pogórze Wielopole Skrzyńskie
Gród Będziemyśl 1 - 2 Paszczyniak Paszczyna
Sokół Krzywa 2 - 3 Progres Kawęczyn
Inter Gnojnica 0 - 3 LZS Mała
7. kolejka - Dębica > Klasa A, gr. I 29/30 września
Plon Klęczany 3 - 3 Strażak Lubzina
Pogórze Wielopole Skrzyńskie 3 - 4 Sokół Krzywa
Olimpia Nockowa 1 - 1 Gród Będziemyśl
LKS Łopuchowa 4 - 1 Inter Gnojnica
Paszczyniak Paszczyna 1 - 3 Strzelec Frysztak
LZS Mała 3 - 4 Huragan Przedbórz

8. kolejka - Dębica > Klasa A, gr. I 6/7 października
Huragan Przedbórz 1 - 4 LKS Łopuchowa
Gród Będziemyśl 1 - 5 LZS Mała
Strzelec Frysztak 2 - 1 Olimpia Nockowa
Sokół Krzywa 7 - 2 Plon Klęczany
Progres Kawęczyn 3 - 1 Pogórze Wielopole Skrzyńskie
Strażak Lubzina 1 - 0 Paszczyniak Paszczyna
9. kolejka - Dębica > Klasa A, gr. I 13/14 października
Plon Klęczany 1 - 1 Progres Kawęczyn
Paszczyniak Paszczyna 4 - 6 Sokół Krzywa
Olimpia Nockowa 0 - 2 Strażak Lubzina
LZS Mała 3 - 1 Strzelec Frysztak
LKS Łopuchowa 0 - 0 Gród Będziemyśl
Inter Gnojnica 4 - 3 Huragan Przedbórz
10. kolejka - Dębica > Klasa A, gr. I 20/21 października
Gród Będziemyśl 2 - 2 Inter Gnojnica
Progres Kawęczyn 2 - 2 Paszczyniak Paszczyna
Strzelec Frysztak 3 - 2 LKS Łopuchowa
Strażak Lubzina 2 - 3 LZS Mała
Sokół Krzywa 6 - 0 Olimpia Nockowa
Pogórze Wielopole Skrzyńskie 3 - 0 Plon Klęczany
11. kolejka - Dębica > Klasa A, gr. I 27/28 października
Huragan Przedbórz 6 - 0 Gród Będziemyśl
Paszczyniak Paszczyna 2 - 3 Pogórze Wielopole Skrzyńskie
Olimpia Nockowa 1 - 5 Progres Kawęczyn
LZS Mała 1 - 7 Sokół Krzywa
LKS Łopuchowa 1 - 0 Strażak Lubzina
Inter Gnojnica 3 - 3 Strzelec Frysztak
12. kolejka - Dębica > Klasa A, gr. I 3/4 listopada
Plon Klęczany 3 - 0 Paszczyniak Paszczyna
Strzelec Frysztak 4 - 0 Huragan Przedbórz
Strażak Lubzina 2 - 1 Inter Gnojnica
Sokół Krzywa 4 - 2 LKS Łopuchowa
Progres Kawęczyn 3 - 4 LZS Mała
Pogórze Wielopole Skrzyńskie 5 - 2 Olimpia Nockowa
13. kolejka - Dębica > Klasa A, gr. I 10/11 listopada
Inter Gnojnica 1 - 1 Sokół Krzywa
Olimpia Nockowa 1 - 2 Plon Klęczany
LZS Mała 3 - 2 Pogórze Wielopole Skrzyńskie
LKS Łopuchowa 1 - 3 Progres Kawęczyn
Huragan Przedbórz 1 - 2 Strażak Lubzina
Gród Będziemyśl 0 - 5 Strzelec Frysztak

14. kolejka - Dębica > Klasa A, gr. I 24 marca
Gród Będziemyśl 0 - 3 Strażak Lubzina
Huragan Przedbórz 1 - 4 Sokół Krzywa
Inter Gnojnica 4 - 5 Progres Kawęczyn
LKS Łopuchowa 3 - 1 Pogórze Wielopole Skrzyńskie
LZS Mała 2 - 2 Plon Klęczany
Olimpia Nockowa 0 - 3 Paszczyniak Paszczyna
15. kolejka - Dębica > Klasa A, gr. I 31 marca
Strażak Lubzina 1 - 1 Strzelec Frysztak
Paszczyniak Paszczyna 2 - 0 LZS Mała
Plon Klęczany 1 - 5 LKS Łopuchowa
Pogórze Wielopole Skrzyńskie 3 - 1 Inter Gnojnica
Progres Kawęczyn 2 - 2 Huragan Przedbórz
Sokół Krzywa 2 - 1 Gród Będziemyśl
16. kolejka - Dębica > Klasa A, gr. I 7 kwietnia
Inter Gnojnica 1 - 3 Plon Klęczany
Huragan Przedbórz 6 - 0 Pogórze Wielopole Skrzyńskie
Strzelec Frysztak 1 - 1 Sokół Krzywa
LKS Łopuchowa 1 - 2 Paszczyniak Paszczyna
LZS Mała 2 - 2 Olimpia Nockowa
Gród Będziemyśl 0 - 5 Progres Kawęczyn
17. kolejka - Dębica > Klasa A, gr. I 14 kwietnia
Olimpia Nockowa 2 - 2 LKS Łopuchowa
Paszczyniak Paszczyna 4 - 2 Inter Gnojnica
Plon Klęczany 1 - 2 Huragan Przedbórz
Sokół Krzywa 4 - 2 Strażak Lubzina
Pogórze Wielopole Skrzyńskie 3 - 1 Gród Będziemyśl
Progres Kawęczyn 2 - 1 Strzelec Frysztak
18. kolejka - Dębica > Klasa A, gr. I 20 kwietnia
Strażak Lubzina 3 - 2 Progres Kawęczyn
Gród Będziemyśl 1 - 4 Plon Klęczany
Huragan Przedbórz 1 - 2 Paszczyniak Paszczyna
Inter Gnojnica 2 - 7 Olimpia Nockowa
LKS Łopuchowa 5 - 3 LZS Mała
Strzelec Frysztak 2 - 2 Pogórze Wielopole Skrzyńskie
19. kolejka - Dębica > Klasa A, gr. I 28 kwietnia
LZS Mała ? - ? Inter Gnojnica
Olimpia Nockowa ? - ? Huragan Przedbórz
Paszczyniak Paszczyna ? - ? Gród Będziemyśl
Plon Klęczany ? - ? Strzelec Frysztak
Pogórze Wielopole Skrzyńskie ? - ? Strażak Lubzina
Progres Kawęczyn ? - ? Sokół Krzywa

20. kolejka - Dębica > Klasa A, gr. I 5 maja
Sokół Krzywa ? - ? Pogórze Wielopole Skrzyńskie
Strażak Lubzina ? - ? Plon Klęczany
Strzelec Frysztak ? - ? Paszczyniak Paszczyna
Gród Będziemyśl ? - ? Olimpia Nockowa
Huragan Przedbórz ? - ? LZS Mała
Inter Gnojnica ? - ? LKS Łopuchowa
21. kolejka - Dębica > Klasa A, gr. I 12 maja
LKS Łopuchowa ? - ? Huragan Przedbórz
LZS Mała ? - ? Gród Będziemyśl
Olimpia Nockowa ? - ? Strzelec Frysztak
Paszczyniak Paszczyna ? - ? Strażak Lubzina
Plon Klęczany ? - ? Sokół Krzywa
Pogórze Wielopole Skrzyńskie ? - ? Progres Kawęczyn
22. kolejka - Dębica > Klasa A, gr. I 19 maja
Progres Kawęczyn ? - ? Plon Klęczany
Sokół Krzywa ? - ? Paszczyniak Paszczyna
Strażak Lubzina ? - ? Olimpia Nockowa
Strzelec Frysztak ? - ? LZS Mała
Gród Będziemyśl ? - ? LKS Łopuchowa
Huragan Przedbórz ? - ? Inter Gnojnica
23. kolejka - Dębica > Klasa A, gr. I 26 maja
Inter Gnojnica ? - ? Gród Będziemyśl
LKS Łopuchowa ? - ? Strzelec Frysztak
LZS Mała ? - ? Strażak Lubzina
Olimpia Nockowa ? - ? Sokół Krzywa
Paszczyniak Paszczyna ? - ? Progres Kawęczyn
Plon Klęczany ? - ? Pogórze Wielopole Skrzyńskie
24. kolejka - Dębica > Klasa A, gr. I 2 czerwca
Pogórze Wielopole Skrzyńskie ? - ? Paszczyniak Paszczyna
Progres Kawęczyn ? - ? Olimpia Nockowa
Sokół Krzywa ? - ? LZS Mała
Strażak Lubzina ? - ? LKS Łopuchowa
Strzelec Frysztak ? - ? Inter Gnojnica
Gród Będziemyśl ? - ? Huragan Przedbórz
25. kolejka - Dębica > Klasa A, gr. I 9 czerwca
Huragan Przedbórz ? - ? Strzelec Frysztak
Inter Gnojnica ? - ? Strażak Lubzina
LKS Łopuchowa ? - ? Sokół Krzywa
LZS Mała ? - ? Progres Kawęczyn
Olimpia Nockowa ? - ? Pogórze Wielopole Skrzyńskie
Paszczyniak Paszczyna ? - ? Plon Klęczany

26. kolejka - Dębica > Klasa A, gr. I 16 czerwca
Plon Klęczany ? - ? Olimpia Nockowa
Pogórze Wielopole Skrzyńskie ? - ? LZS Mała
Progres Kawęczyn ? - ? LKS Łopuchowa
Sokół Krzywa ? - ? Inter Gnojnica
Strażak Lubzina ? - ? Huragan Przedbórz
Strzelec Frysztak ? - ? Gród Będziemyśl

Inne terminarze / wyniki

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem