http://www.smsrzeszow.pl/podstawowka/pl/aktualnosc/572/spotkanie-naborowe

Terminarze / wyniki - Dębica > Klasa A, gr. I

Zobacz też: Statystyki - Dębica > Klasa A, gr. I

Wybierz sezon:

Statystyki dla Dębica > Klasa A, gr. I Umieść na swojej stronie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Płomień Zagorzyce 16 42 14 0 2 60 16 44
2 Progres Kawęczyn 16 37 12 1 3 55 27 28
3 Victoria Ocieka 16 37 12 1 3 59 24 35
4 Inter Gnojnica 16 34 11 1 4 44 23 21
5 Pogórze Wielopole Skrzyńskie 16 33 10 3 3 51 25 26
6 LKS Łopuchowa 16 26 8 2 6 47 33 14
7 Strażak Lubzina 16 26 8 2 6 36 28 8
8 Strzelec Frysztak 15 20 6 2 7 29 26 3
9 Plon Klęczany 16 19 6 1 9 34 52 -18
10 Sokół Krzywa 15 17 5 2 8 33 47 -14
11 Olimpia Nockowa 16 15 5 0 11 35 57 -22
12 Gród Będziemyśl 16 8 2 2 12 16 56 -40
13 Błękitni II Ropczyce 17 6 2 0 15 12 57 -45
14 Huragan Przedbórz 15 4 1 1 13 12 52 -40
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka
1. kolejka - Dębica > klasa A, gr. I 20 sierpnia
Victoria Ocieka 6 - 0 Błękitni II Ropczyce
Strzelec Frysztak 7 - 0 Gród Będziemyśl
Strażak Lubzina 3 - 0 Huragan Przedbórz
Sokół Krzywa 0 - 3 * Inter Gnojnica
Progres Kawęczyn 3 - 1 LKS Łopuchowa
Pogórze Wielopole Skrzyńskie 5 - 1 Olimpia Nockowa
Płomień Zagorzyce 7 - 1 Plon Klęczany

2. kolejka - Dębica > klasa A, gr. I 27 sierpnia
Błękitni II Ropczyce 1 - 4 Plon Klęczany
Olimpia Nockowa 0 - 8 Płomień Zagorzyce
LKS Łopuchowa 1 - 4 Pogórze Wielopole Skrzyńskie
Inter Gnojnica 4 - 0 Progres Kawęczyn
Huragan Przedbórz 0 - 5 Sokół Krzywa
Gród Będziemyśl 0 - 0 Strażak Lubzina
Victoria Ocieka 4 - 1 Strzelec Frysztak
3. kolejka - Dębica > klasa A, gr. I 3 września
Plon Klęczany 5 - 4 Olimpia Nockowa
Sokół Krzywa 5 - 0 Gród Będziemyśl
Strzelec Frysztak 3 - 0 Błękitni II Ropczyce
Płomień Zagorzyce 6 - 1 LKS Łopuchowa
Pogórze Wielopole Skrzyńskie 3 - 1 Inter Gnojnica
Strażak Lubzina 1 - 4 Victoria Ocieka
Progres Kawęczyn 5 - 0 Huragan Przedbórz
4. kolejka - Dębica > klasa A, gr. I 10 września
Błękitni II Ropczyce 1 - 2 Olimpia Nockowa
LKS Łopuchowa 1 - 0 Plon Klęczany
Inter Gnojnica 1 - 0 Płomień Zagorzyce
Huragan Przedbórz 2 - 4 Pogórze Wielopole Skrzyńskie
Gród Będziemyśl 0 - 5 Progres Kawęczyn
Strzelec Frysztak 0 - 3 Strażak Lubzina
Victoria Ocieka 5 - 2 Sokół Krzywa
5. kolejka - Dębica > klasa A, gr. I 17 września
Plon Klęczany 3 - 6 Inter Gnojnica
Strażak Lubzina 2 - 1 Błękitni II Ropczyce
Sokół Krzywa 2 - 1 Strzelec Frysztak
Płomień Zagorzyce 2 - 0 Huragan Przedbórz
Olimpia Nockowa 1 - 5 LKS Łopuchowa
Pogórze Wielopole Skrzyńskie 5 - 0 Gród Będziemyśl
Progres Kawęczyn 3 - 2 Victoria Ocieka
6. kolejka - Dębica > klasa A, gr. I 24 września
Victoria Ocieka 2 - 2 Pogórze Wielopole Skrzyńskie
Strażak Lubzina 9 - 1 Sokół Krzywa
Inter Gnojnica 2 - 1 Olimpia Nockowa
Huragan Przedbórz 2 - 4 Plon Klęczany
Gród Będziemyśl 0 - 4 Płomień Zagorzyce
Strzelec Frysztak 4 - 2 Progres Kawęczyn
Błękitni II Ropczyce 0 - 6 * LKS Łopuchowa
7. kolejka - Dębica > klasa A, gr. I 1 października
Plon Klęczany 2 - 1 Gród Będziemyśl
Sokół Krzywa 4 - 1 Błękitni II Ropczyce
Płomień Zagorzyce 2 - 0 Victoria Ocieka
Olimpia Nockowa 2 - 0 Huragan Przedbórz
LKS Łopuchowa 2 - 1 Inter Gnojnica
Pogórze Wielopole Skrzyńskie 1 - 1 Strzelec Frysztak
Progres Kawęczyn 6 - 1 Strażak Lubzina

8. kolejka - Dębica > klasa A, gr. I 8 października
Błękitni II Ropczyce 3 - 5 Inter Gnojnica
Victoria Ocieka 4 - 1 Plon Klęczany
Strażak Lubzina 1 - 0 Pogórze Wielopole Skrzyńskie
Gród Będziemyśl 5 - 3 Olimpia Nockowa
Sokół Krzywa 3 - 3 Progres Kawęczyn
Huragan Przedbórz 2 - 5 LKS Łopuchowa
Strzelec Frysztak 1 - 4 Płomień Zagorzyce
9. kolejka - Dębica > klasa A, gr. I 15 października
Plon Klęczany 1 - 2 Strzelec Frysztak
LKS Łopuchowa 9 - 1 Gród Będziemyśl
Płomień Zagorzyce 3 - 0 Strażak Lubzina
Olimpia Nockowa 3 - 6 Victoria Ocieka
Pogórze Wielopole Skrzyńskie 0 - 0 Sokół Krzywa
Progres Kawęczyn 2 - 0 Błękitni II Ropczyce
Inter Gnojnica 5 - 0 Huragan Przedbórz
10. kolejka - Dębica > klasa A, gr. I 22 października
Sokół Krzywa 1 - 7 Płomień Zagorzyce
Gród Będziemyśl 0 - 1 Inter Gnojnica
Strażak Lubzina 5 - 0 Plon Klęczany
Victoria Ocieka 3 - 2 LKS Łopuchowa
Strzelec Frysztak 1 - 2 Olimpia Nockowa
Błękitni II Ropczyce 2 - 0 Huragan Przedbórz
Progres Kawęczyn 6 - 2 Pogórze Wielopole Skrzyńskie
11. kolejka - Dębica > klasa A, gr. I 29 października
Pogórze Wielopole Skrzyńskie 7 - 0 Błękitni II Ropczyce
Plon Klęczany 2 - 1 Sokół Krzywa
Huragan Przedbórz 2 - 2 Gród Będziemyśl
LKS Łopuchowa 4 - 2 Strzelec Frysztak
Płomień Zagorzyce 3 - 1 Progres Kawęczyn
Olimpia Nockowa 1 - 4 Strażak Lubzina
Inter Gnojnica 3 - 1 Victoria Ocieka
12. kolejka - Dębica > klasa A, gr. I 5 listopada
Pogórze Wielopole Skrzyńskie 5 - 3 Płomień Zagorzyce
Strażak Lubzina 2 - 2 LKS Łopuchowa
Sokół Krzywa 4 - 3 Olimpia Nockowa
Błękitni II Ropczyce 2 - 1 Gród Będziemyśl
Victoria Ocieka 7 - 0 Huragan Przedbórz
Strzelec Frysztak 0 - 0 Inter Gnojnica
Progres Kawęczyn 4 - 2 Plon Klęczany
13. kolejka - Dębica > klasa A, gr. I 13 listopada
Plon Klęczany 1 - 6 Pogórze Wielopole Skrzyńskie
Inter Gnojnica 5 - 1 Strażak Lubzina
Gród Będziemyśl 1 - 4 Victoria Ocieka
Olimpia Nockowa 1 - 4 Progres Kawęczyn
Płomień Zagorzyce 3 - 1 Błękitni II Ropczyce
Huragan Przedbórz 2 - 1 Strzelec Frysztak
LKS Łopuchowa 4 - 1 Sokół Krzywa

14. kolejka - Dębica > Klasa A, gr. I 18 marca
Plon Klęczany ? - ? Płomień Zagorzyce
Błękitni II Ropczyce 0 - 3 * Victoria Ocieka
Gród Będziemyśl ? - ? Strzelec Frysztak
Huragan Przedbórz ? - ? Strażak Lubzina
Inter Gnojnica ? - ? Sokół Krzywa
LKS Łopuchowa ? - ? Progres Kawęczyn
Olimpia Nockowa ? - ? Pogórze Wielopole Skrzyńskie
15. kolejka - Dębica > Klasa A, gr. I 25 marca
Plon Klęczany 3 - 0 * Błękitni II Ropczyce
Płomień Zagorzyce 4 - 2 Olimpia Nockowa
Strażak Lubzina 1 - 0 Gród Będziemyśl
Sokół Krzywa ? - ? Huragan Przedbórz
Strzelec Frysztak ? - ? Victoria Ocieka
Pogórze Wielopole Skrzyńskie 2 - 0 LKS Łopuchowa
Progres Kawęczyn 5 - 2 Inter Gnojnica
16. kolejka - Dębica > Klasa A, gr. I 31 marca
Victoria Ocieka 3 - 2 Strażak Lubzina
Huragan Przedbórz 1 - 3 Progres Kawęczyn
Gród Będziemyśl 4 - 3 Sokół Krzywa
Inter Gnojnica 5 - 3 Pogórze Wielopole Skrzyńskie
LKS Łopuchowa 2 - 3 Płomień Zagorzyce
Olimpia Nockowa 6 - 3 Plon Klęczany
Błękitni II Ropczyce 0 - 3 * Strzelec Frysztak
17. kolejka - Dębica > Klasa A, gr. I 8 kwietnia
Plon Klęczany 2 - 2 LKS Łopuchowa
Strażak Lubzina 1 - 2 Strzelec Frysztak
Sokół Krzywa 1 - 5 Victoria Ocieka
Płomień Zagorzyce 1 - 0 Inter Gnojnica
Pogórze Wielopole Skrzyńskie 2 - 1 Huragan Przedbórz
Progres Kawęczyn 3 - 1 Gród Będziemyśl
Olimpia Nockowa 3 - 0 * Błękitni II Ropczyce
18. kolejka - Dębica > Klasa A, gr. I 15 kwietnia
Victoria Ocieka ? - ? Progres Kawęczyn
Strzelec Frysztak ? - ? Sokół Krzywa
Gród Będziemyśl ? - ? Pogórze Wielopole Skrzyńskie
Huragan Przedbórz ? - ? Płomień Zagorzyce
Inter Gnojnica ? - ? Plon Klęczany
LKS Łopuchowa ? - ? Olimpia Nockowa
Błękitni II Ropczyce ? - ? Strażak Lubzina
19. kolejka - Dębica > Klasa A, gr. I 22 kwietnia
LKS Łopuchowa ? - ? Błękitni II Ropczyce
Olimpia Nockowa ? - ? Inter Gnojnica
Plon Klęczany ? - ? Huragan Przedbórz
Płomień Zagorzyce ? - ? Gród Będziemyśl
Pogórze Wielopole Skrzyńskie ? - ? Victoria Ocieka
Progres Kawęczyn ? - ? Strzelec Frysztak
Sokół Krzywa ? - ? Strażak Lubzina

20. kolejka - Dębica > Klasa A, gr. I 29 kwietnia
Błękitni II Ropczyce ? - ? Sokół Krzywa
Strażak Lubzina ? - ? Progres Kawęczyn
Strzelec Frysztak ? - ? Pogórze Wielopole Skrzyńskie
Victoria Ocieka ? - ? Płomień Zagorzyce
Gród Będziemyśl ? - ? Plon Klęczany
Huragan Przedbórz ? - ? Olimpia Nockowa
Inter Gnojnica ? - ? LKS Łopuchowa
21. kolejka - Dębica > Klasa A, gr. I 6 maja
Inter Gnojnica ? - ? Błękitni II Ropczyce
LKS Łopuchowa ? - ? Huragan Przedbórz
Olimpia Nockowa ? - ? Gród Będziemyśl
Plon Klęczany ? - ? Victoria Ocieka
Płomień Zagorzyce ? - ? Strzelec Frysztak
Pogórze Wielopole Skrzyńskie ? - ? Strażak Lubzina
Progres Kawęczyn ? - ? Sokół Krzywa
22. kolejka - Dębica > Klasa A, gr. I 13 maja
Błękitni II Ropczyce ? - ? Progres Kawęczyn
Sokół Krzywa ? - ? Pogórze Wielopole Skrzyńskie
Strażak Lubzina ? - ? Płomień Zagorzyce
Strzelec Frysztak ? - ? Plon Klęczany
Victoria Ocieka ? - ? Olimpia Nockowa
Gród Będziemyśl ? - ? LKS Łopuchowa
Huragan Przedbórz ? - ? Inter Gnojnica
23. kolejka - Dębica > Klasa A, gr. I 20 maja
Huragan Przedbórz ? - ? Błękitni II Ropczyce
Inter Gnojnica ? - ? Gród Będziemyśl
LKS Łopuchowa ? - ? Victoria Ocieka
Olimpia Nockowa ? - ? Strzelec Frysztak
Plon Klęczany ? - ? Strażak Lubzina
Płomień Zagorzyce ? - ? Sokół Krzywa
Pogórze Wielopole Skrzyńskie ? - ? Progres Kawęczyn
24. kolejka - Dębica > Klasa A, gr. I 27 maja
Błękitni II Ropczyce ? - ? Pogórze Wielopole Skrzyńskie
Progres Kawęczyn ? - ? Płomień Zagorzyce
Sokół Krzywa ? - ? Plon Klęczany
Strażak Lubzina ? - ? Olimpia Nockowa
Strzelec Frysztak ? - ? LKS Łopuchowa
Victoria Ocieka ? - ? Inter Gnojnica
Gród Będziemyśl ? - ? Huragan Przedbórz
25. kolejka - Dębica > Klasa A, gr. I 3 czerwca
Gród Będziemyśl ? - ? Błękitni II Ropczyce
Huragan Przedbórz ? - ? Victoria Ocieka
Inter Gnojnica ? - ? Strzelec Frysztak
LKS Łopuchowa ? - ? Strażak Lubzina
Olimpia Nockowa ? - ? Sokół Krzywa
Plon Klęczany ? - ? Progres Kawęczyn
Płomień Zagorzyce ? - ? Pogórze Wielopole Skrzyńskie

26. kolejka - Dębica > Klasa A, gr. I 10 czerwca
Błękitni II Ropczyce ? - ? Płomień Zagorzyce
Pogórze Wielopole Skrzyńskie ? - ? Plon Klęczany
Progres Kawęczyn ? - ? Olimpia Nockowa
Sokół Krzywa ? - ? LKS Łopuchowa
Strażak Lubzina ? - ? Inter Gnojnica
Strzelec Frysztak ? - ? Huragan Przedbórz
Victoria Ocieka ? - ? Gród Będziemyśl

Inne terminarze / wyniki

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem