2015-09-26 14:57:22

Cosmos Nowotaniec pokonał Wisłokę Dębica

W pierwszym dzisiejszym meczu 9. kolejki 4 ligi podkarpackiej Cosmos Nowotaniec pokonał Wisłokę Dębica 2-0 (2-0).

Pierwsza bramka dla gospodarzy padła w 21. minucie, jednak jej strzelcem nie był wcale zawodnik Cosmosu, a Dariusz Bieszczad, było to trafienie samobójcze. Druga bramka dla zespołu z Nowotańca padła w 44. minucie a jej strzelcem był Sergiy Saliuk.

Więcej bramek w tym spotkaniu już nie zobaczyliśmy chociaż oba zespoły miały swoje szane na zmiane wyniku.

COSMOS NOWOTANIEC - WISŁOKA DĘBICA 2-0 (2-0)

1-0 Dariusz Bieszczad (21)(s)
2-0 Sergiy Saliuk (44)