2015-09-13 16:25:37

Cosmos Nowotaniec pokonał Kolbuszowiankę. Klasyczny hat-trick Piotra Laskowskiego

Piotr Laskowski zdobył trzy gole dla Cosmosu Nowotaniec w starciu z Kolbuszowianką (fot. Tomasz Sowa / archiwum)
Piłkarze Cosmosu Nowotaniec pokonali Kolbuszowiankę 4-1 w meczu 4 ligi podkarpackiej. Klasycznego hat-tricka skompletował Piotr Laskowski.

Podopieczni Ireneusza Zarzyki przed tygodniem w Krasnem stracili pierwsze punkty (porażka 0-3 - przyp. red), ale szybko wrócili na właściwe tory.

W starciu z Kolbuszowianką nie dali rywalom większych szans wychodząc na prowadzenie już w 1. minucie spotkania. Autorem trafienia był Piotr Laskowski, który w pierwszej połowie zdobył jeszcze dwa gole kompletując tym samym klasycznego hat-tricka.

Czwartą bramkę dla Cosmosu Nowotaniec zdobył grający trener Ireneusz Zarzyka. W 65. minucie honorowego gola dla Kolbuszowianki strzelił przy stanie Brian Dziedzic.

COSMOS NOWOTANIEC - KOLBUSZOWIANKA KOLBUSZOWA 4-1 (3-0)

1-0 Laskowski (1)
2-0 Laskowski (30)
3-0 Laskowski (39)

Cosmos Nowotaniec: Krawczyk - Wójcik, Sobota, Saliuk, Majka (82. Kozioł), Kuzicki, Pluskwik, Rutyna (87. Chrząszcz), Hirka (65. Małyk), Laskowski (78. K. Śliwiak), Zarzyka (75. Osiniak)

Kolbuszowianka Kolbuszowa: Kozioł - Dec (46. Mokrzycki), Franczyk (75. Nowak), Płoch, Skowron, Dziedzic, B. Fryc (67. Saj), Cieślik, Dziewit (69. D. Fryc), Zaskalski (46. Paśko), Korab