2015-10-03 20:55:04

LKS Skołoszów wygrał w Dębicy. Kolejna porażka Wisłoki

LKS Skołoszów wygrał z Wisłoką 1-0 (fot. Mieczysław Turczyn / archiwum)
Piłkarze LKS-u Skołoszów wygrali z Wisłoką w Dębicy 1-0. Dla gospodarzy to 5 porażka w ostatnich 6 meczach.

Jedyny gol w tym spotkaniu padł w 11. minucie, a jego autorem był Sylwester Mazurkiewicz, który popisał się pięknym uderzeniem z blisko 30 metrów.

W drugiej połowie gracze Wisłoki Dębica mieli kilka dogodnych okazji, by wyrównać, ale ostatecznie wynik pozostał bez zmian.

Dla LKS-u Skołoszów była to trzecia wygrana z rzędu, dzięki której awansował na 8. pozycję w tabeli. Zupełnie inne nastroje panują w obozie miejscowych. Piłkarze Wisłoki Dębica przegrali po raz piąty w ostatnich sześciu spotkaniach i zajmują trzecie miejsce od końca.

Maciej Biliński po udanym debiucie na fotelu trenerskim Biało-Zielonych odniósł drugą porażkę z rzędu.

WISŁOKA DĘBICA - LKS SKOŁOSZÓW 0-1 (0-1)

0-1 Mazurkiewicz (11)

Wisłoka Dębica: Balasa - Karpa, Podlasek, D. Bieszczad, Maik (46. T. Kot), Kardyś (51. Lis), Bielatowicz, Gryboś, Konik, Cyza, Pęcak

Sędziował: Mariusz Antosz (Tarnobrzeg). Widzów: 200