2015-10-12 10:40:37

Cosmos Nowotaniec znów wygrał bez straty gola

Piłkarze Cosmosu Nowotaniec znowu cieszyli się ze zwycięstwa (fot. Bogusław Szczurek / archiwum)
Dobrą serię ma lider podkarpackiej IV ligi. Cosmos Nowotaniec tym razem na własnym boisku, pokonał Błękitnych Ropczyce. Bramkarz Mateusz Krawczyk w trzecim kolejnym spotkaniu nie stracił gola.

Cosmos Nowotaniec zaskoczył beniaminka już w 1. minucie. Zanim kibice zdążyli otworzyć słonecznik i inne przekąski, grający trener gospodarzy Ireneusz Zarzyka zdobył gola na 1-0. Przy tym trafieniu asystował Piotr Laskowski. Goście reklamowali spalonego, ale sędzia pozostał niewzruszony.

Błękitni Ropczyce przed przerwą mieli dwie dobre okazje. W obu uderzał Jakub Szewczyk. Strzelał niecelnie albo refeleksem błyszczał Mateusz Krawczyk.

W końcówce gospodarze skarcili gości szybką kontrą zakończoną precyzyjnym strzałem Piotra Laskowskiego i ostatecznie Cosmos Nowotaniec zwyciężył 2-0.

COSMOS NOWOTANIEC - BŁĘKITNI ROPCZYCE 2-0 (1-0)

1-0 Zarzyka (1),
2-0 Laskowski (85)

Cosmos Nowotaniec:  Krawczyk - Majka, Sobota (36. Kozioł), Osiniak, Wójcik, Hirka, Kuzicki, Rutyna, Pluskwik, Laskowski, Zarzyka (86. Małyk)

Błękitni Ropczyce: D. Kosiba - Waszczuk, Pokrywka, Ochał, Bonowicz, Orzech, Sulisz, Kozioł (82. Wolak), Kukla (70. Darłak), Ł. Kosiba, Szewczyk

Sędziował: Jakub Koza (Dębica).  Żołte kartki: Kozioł, Kuzicki, Majka - Kozioł, Kukla, Sulisz, Szewczyk.  Widzów: 150.