2023-10-21 19:15:00

Kolejna porażka Karpat Krosno! Tym razem z Podlasiem Biała Podlaska

Nie będzie to radosny powrót na Podkarpacie. Karpaty Krosno w sobotę przegrały na wyjeździe z Podlasiem Biała Podlaska.

Od początku spotkania, stroną przeważającą był zespół Podlasia Biała Podlaska, który prowadzenie objął w 9. minucie, a na listę strzelców wpisał się Mateusz Podstolak. Miejscowi ani myśleli się zatrzymywać i szybko rozpoczęli poszukiwania trafienia numer dwa. Karpaty Krosno próbowały się bronić, ale w 27. minucie przegrywały już 2-0, a tym razem do siatki trafił Maciej Orzechowski.

To widocznie podrażniło zespół przyjezdnych, który dwie minuty później złapał kontakt, po trafieniu Francka Djoulou. Wydawało się, że Karpaty pójdą za ciosem, ale jak się okazało, karty rozdawała drużyna z Białej Podlaskiej. Podlasie napierało i tuż przed przerwą podwyższyło na 3-1, za sprawą Szymona Kamińskiego.

Podlasie było w gazie i w 51. minucie strzeliło gola na 4-1, co kompletnie złamało zespół Karpat. Na listę strzelców wpisał się Kacper Jakóbczyk. Gospodarze w kolejnych minutach szukali okazji do podwyższenia prowadzenia, ale ostatecznie więcej trafień już nie odnotowano i lepsze humory po meczu miał zespół z Białej Podlaskiej.

1-0 Mateusz Podstolak (9)
2-0 Maciej Orzechowski (27)
2-1 Franck Djoulou (29)
3-1 Szymon Kamiński (45)
4-1 Kacper Jakóbczyk (51)

Podlasie Biała Podlaska: Misztal - Kapuściński, Podstolak, Avdieiev, Salak, Kamiński (79. Andrzejuk), Orzechowski (69. Nojszewski), Pigiel (82. Kozłowski  Jakóbczyk, Lepiarz (79. Kurowski) Wyjadłowski (69. Pacek)

Karpaty Krosno: Perchel - Gazda (56. Frołow),  Stasz, Hudzik, Demianenko, Król (80. Jędryas), Filipchuk (56. Smoleń), Geci, Gawle, Lando (46. Jaba), Djoulou (82. Fundakowski)

Żółte kartki: Avdieiev - Jaba

3 liga gr. IV - wyniki meczów 13. kolejki:

I po co był ten awans jak drużyna nie przygotowana !

~anonim 2023-10-21 19:38:24

Najzwyczajniej jest mi wstyd.

~anonim 2023-10-21 19:43:54

Trzeba rozgonić armię zaciężna, dograć swoimi chłopakami, żeby koszty były mniejsze.

andrzejek 2023-10-21 19:47:14

Byle do wiosny i c****j !

~anonim 2023-10-21 20:06:36

Lige wygral COSMOS i to oni powinni awansowac a tak to pewno na wiosne spadek !!

Kuk 2023-10-21 20:27:00

Jak można grać w piłkę jak się nie ma sil do biegania.,to nie szachy tu trzeba zapie.....c a jak się nie ma sil zapie....c to wypie.....c z klubu.l

Kibic 2023-10-21 20:30:01

Pewnie lada moment, kiedy znów zaczną kibice naciskać, intelektualiści z zarządu Karpat udumają zmianę trenera. Ale zanim to zaczniecie robić to kupcie sobie koło i pierdo.....się w czoło. Wybraliście trenera the best.... Mówi ,że drużyna przygotowana jest na 30 minut... No nic, patrzę na pierwsze 30 minut z Białą i czekam na plan taktyczny tego pozal się Boże trenera... I co ? 2-zero.... Tyle że nie dla nas...

~anonim 2023-10-21 20:51:38

Do spadku leszcze

~anonim 2023-10-21 21:10:18

Panie trenerze, aby na koniec sezonu nie było ponad 100 bramek to do bramki musi wrócić Krawczyk. Młody w pierwszych meczach wychodził do wrzutek i pięknie je wybijał, a dzisiaj klapa. Dwie a nawet trzy były do obrony i jestem pewny że Krawczyk dał by sobie radę . Nie mam zamiaru młodego krytykować, ale w pewnych sytuacja widać brak doświadczenia i jeśli mamy się jeszcze bronić przed spadkiem to musimy grać najsilniejszym składem jaki mamy do dyspozycji w tej chwili.

Boruc 2023-10-21 21:29:21

Krawczyk wróć proszę do bramki

He 2023-10-21 21:50:08

W szkole Trenerów Jak D.L zacYna mowic wszyscy łapią sie za głowy.Edukatorzy i kursanci.Ludzoe Błagam naprawde

Panie Kamilu 2023-10-21 23:28:59

Trenerze Kriwo natychmiast do bramki i przestań Pan oglądać się i wytykać poprzednikowi, bo punktów Pan nie robi, a z Chełmianką, to nie Zespół tylko Pan przegrał wygrany mecz.

Widz 2023-10-22 00:02:57

To nie trenera trzeba było zmieniać i to teraz widać najlepiej.

~anonim 2023-10-22 00:54:38

Pytanie bo tak szukamy kwadratowych jaj?? A wpadł ktoś może na pomysł że nasi zawodnicy mogą się nie nadawać na tą lige?sorry ale ludzie co przyszli do klubu jaką przeszłość piłkarską reprezentowali?

Znawca 2023-10-22 08:33:57

Nie przypuszczałem, że grono hejterów tak szybko zatęskni za trenerem Dalem :) aż chciałoby się powiedzieć, Daro wróć, taka głupia sprawa wyszła

Zmiana trenera 2023-10-22 13:22:31

Sorrrryyyy ale hahahahahaha najbardziej za zmiana trenera buczeli kibice, którzy teraz zaczynają jechać po nowym trenerze

~anonim 2023-10-22 14:14:25

A ile Ci trenerzy razem punktów zdobyli ? Popatrzcie na tabele.

Marek 2023-10-22 14:56:21

Kto odpowiadał za transfery tik tokerow?

Jadżo 2023-10-22 20:54:21

Krawiec do bramy,ciężko zrozumieć że młody broni.

Saszeta 2023-10-23 08:00:44

Za cały ten burdel i brak dobrej organizacji odpowiadają pan Prezes i były sztab na czele z Liana. Transfery na poziom czwartoligowy jakości żaden z zawodników nie wniósł, przygotowania mają sprzęt fotokomórki i inne platformy tylko jeszcze trzeba umieć z tego korzystać i obliczać progi wydolności organizmu zawodników. Najlepiej to wychodziło w klubie lansować Lianę zdjęcia i pisanie o rzeczach mało ważnych a obecnie to Trener musi walczyć z trupem. Pytanie gdzie teraz jest reszta sztabu trenera bramkarzy brak nawet pana kierownika już nie ma Prezes klubu już funkcji trochę ma robi za szofera i kierownika drużyny. W mieście udają że jest ok a kibice oszukiwani na każdym kroku informacjami wyssanymi z palca. Zrobili z tego klub myszki Miki. Zarząd do dymisji!!!!!!!!!!

Do Saszeta 2023-10-23 12:49:25

Święte Słowa! BURDEL JAK ICH MAŁO.Poprawic najpierw organizacje tego czegoś a później pogadamy o Sporcie.Liana może myślał że wymagał ale nie wymagał od góry i od Zawodników bo obecnie widać grę nieboszczyków