2023-10-21 17:10:28

Unia Tarnów wygrała z Siarką Tarnobrzeg i pozostaje niepokonana u siebie

Unia Tarnów pokonała 1-0 przed własną publicznością Siarkę Tarnobrzeg w meczu 13. kolejki 3. ligi gr. IV.

Świetnie spotkanie z Unią Tarnów rozpoczęli zawodnicy trenera Dariusza Kantora. Już w 2. minucie pierwszą podbramkową sytuację w tym meczu na gola zamienił Marcin Kumorek

Przyjezdni po wyjściu na prowadzenie przeważali, aż do 23. minuty, kiedy to ukarany drugą żółtą kartką został Wojciech Bieniarz, czym osłabił swoją drużynę.

Niespełna minutę później gospodarze zdołali wyrównać po stałym fragmencie gry, a bramkę dla nich zdobył Piotr Łazarz

Ten sam zawodnik tuż przed przerwą pewnie wykorzystał rzut karny (za kontrowersyjny faul i przyznany, mimo mocnych protestów ze strony zawodników gości) i wyprowadził Unię na prowadzenie.

Siarka na drugą połowę wyszła z planem, by rezultat meczu odwrócić i szalę zwycięstwa przechylić na swoją korzyść. Plan ten szybko legł jednak w gruzach, bowiem niespełna dwie minuty po zmianie stron Szymon Mida podwyższył prowadzenie gospodarzy.

Drużyna z Tarnobrzega próbowała doprowadzić jeszcze do wyrównania, ale nie była w stanie skutecznie zagrozić bramce rywali i pojedynek ten zakończył się ostatecznie wynikiem 3-1 dla drużyny gospodarzy.

Unia tym samym pozostaje niepokonana w tym sezonie na własnym stadionie.

0-1 Marcin Kumorek (2.)
1-1 Piotr Łazarz (24.)
2-1 Piotr Łazarz (45.)
3-1 Szymon Mida (46.)

Siarka Tarnobrzeg: Zoch - Bieniarz, Woś, Szymocha, Sulkowski, Kumorek, Kaliniec, Lisowski, Feret, Orlik

3 liga gr. IV - wyniki meczów 13. kolejki:

W końcu z czołówką ligi wygrywamy. Siarka przed meczem w Tarnowie miała tylko 8 bramek straconych. Te 3 bramki smakują wybornie. Przyjemnie się ogląda naszą drużynę. Unia wciąż niepokonana u siebie :)

1939 2023-10-21 20:01:11

Wieczysta wygrała, Avia wygrała. Siarka już dobrze poleciała dzisiaj.

~anonim 2023-10-21 20:22:14

Mamy słabego trenera który nie czuje meczu. Zamiast szybko ściągnąć Bieniarza za żółtko bo wiadomo że Unia i sędzia zrobią wszystko żeby dostał czerwień i za kilkanaście minut to się stało. Było prawie po meczu. Po wejściu Bierzały i bramce Unii, Siarka mogła się pakować do domu. Pewnie trener nie powiedział na analizach że grając w 10-tkę można zdobywać bramki. Dzisiaj akurat dokonała tego słaba Sandecja grając w 10-tkę. Można ? można. Nie wiem w co gra trener ale sadzając na ławce drugiego strzelca Siarki Pruchińskiego który porasta już mchem to dla mnie wielka zagadka. Później było tylko desperackie mieszanie trenera co żadnego efektu nie dało grając przez 40 minut. Nie mamy porządnego i doświadczonego pomocnika oraz napastnika. Zawiedziony jestem Krzysztofkiem, którego notorycznie trener wpuszcza po to żeby więcej wiatru było na boisku.

~anonim 2023-10-21 20:30:54

Mowilem, ze trener slaby.
Rozwiazac druzyne i zaczynamy budowe od nowa. Inaczej nic z tego nie bedzie.
Przegonic tych krasnali bez wygladu!

Ożeż ty orzeszku jeden 2023-10-21 20:32:58

Kantor i 3/4 składu wynocha!

Kibic UT 2023-10-21 20:35:12

Unia Tarnów była lepsza o dwie klasy technicznie Siarkę niszczyliśmy, jedynie co to siarka przeważała fizycznie ale ich piłka to anty futbol także zasłużone zwycięstwo.

lis 2023-10-22 02:49:45

A kibice gdzie-co za daleko było?

1957 2023-10-22 05:10:31

I mobilizacja na ten bliski wyjazd odpaliła, warto było zamówić specjała, Siarki 1500 na tym wyjeździe, przerastamy tę buraczaną ligę, piłkarsko a przede wszystkim kibicowsko wszyscy za nami odstają w blokach.Tak trzymać,wyjazd sezonu i wszystko w temacie , taka Stalówka nie ma nawet do Nas podjazdu

~anonim 2023-10-22 08:47:35

A wsiokom tarnobylskiim się 2 liga marzy hehe z czym do ludzi łajzy z wielowsi

~anonim 2023-10-22 09:04:12

Obsrańce z siarkopolu mocne w ryju na necie a pełne gacie na wyjazd jechać i tak was Stalówka dopadnie prędzej czy później za Gorzyce

3 liga 2023-10-22 09:24:30

i dobrze że przegrali i będa dalej siara dziady nie istniały w tym meczu nic nie graja o nic nie walczą tak sobie będa kopac jak sie uda wygrać to będzie cud

anon 2023-10-22 09:28:55

trener nie gra tylko zawodnicy tych amatorów treba wypierdzielic ta drużyn aklub nie ma przyszłosci

Siarunia 2023-10-22 09:54:53

Siareczka zawsze najmocniejsza ekipa sportowa tak było i jest i dopadnie znów Stalofke na trasie i zrobi z nich marmoladę

Byłem na meczu 2023-10-22 11:34:24

Byłem na meczu i powiem tak: Siarka nie istniała, banda podrzutków i ich przywódca, naczelny krasnal ogrodowy Kantor nadają się co najwyżej do puszczania bąków.
Wywalić wszystkich.

~anonim 2023-10-22 12:01:48

Więcej pieniędzy z wielowiejskiej rady i będzie git.

Ziomal tbg 2023-10-22 14:08:39

Stalowa znów baty od naszych młodych...norma mlode Pławo to poziom Gorzyc

DarekGarnekGancarek 2023-10-23 20:13:39

Tera to jo mam przerwa na szluga i se napiszę komentarza bo se tera siedzę we uniwelsie tu i na parking se patrzę no i tak . Trudno być kurde kibolem SIARKIBi robić u wroga na firmie no trudno bo kurde one som kurde no jak by nie patrzał to lepsze som bo kurde majom hajs że roboty no wr Stalowej firma je a nie u nos we Tarnobrzegu. Tera były wybory i co ze tego dalej te nasze polityki ze Tarnobrzegu nic nie znacom..
One tylko landa dajom dla siebie. Wogóle to we tu Tarnobrzegu to jest taka lipa że masakra...Tu nic ni Mo... wszystkie do okoła coś majom avu nos jeno tylko to jezioro i jakieś debili na golasa pomykajom. No albo się coś zmieni alb ...dobra wracam na koła sortować bo kurde mim robotę I sectrochu zarabiam a tu jest spoko we tej Stalowej u nos we Tarnobrzegu nic ni ma.