2023-10-21 18:10:32

Sokół Kolbuszowa Dolna bez szans w starciu z Pogonią-Sokół Lubaczów

Sokół Kolbuszowa Dolna uległ 0-3 u siebie Pogoni-Sokół Lubaczów w meczu 13. kolejki 4. ligi podkarpackiej.

Bardzo dobrze wyglądali na boisku gospodarze w trakcie pierwszej połowy starcia z faworyzowanym beniaminkiem z Lubaczowa.

Mimo kilku dobrych fragmentów ofensywnych i skutecznej gry w defensywie podopieczni trenera Marcina Wołowca nie byli jednak w stanie udokumentować tego i na przerwę schodzili remisując.

Po przerwie gra przyjezdnych zdecydownie się zmieniła. Zmianie uległ także dzięki temu diametralnie obraz meczu, w którym to Pogoń-Sokół zaczęła przeważać.

Już w 47. minucie Paweł Hass wykorzystał rzut karny, wyprowadzając gości na prowadzenie. Niedługo później boisko w konsekwencji obejrzenia dwóch żółtych kartek opuścić musiał Kacper Misiak, osłabiając tym samym drużynę gospodarzy.

Przyjezdni świetnie wykorzystali grę w przewadze, czego wyrazem były jeszcze dwa trafienia autorstwa Kacpra Ropa z 70. i 82. minuty.

Beniaminek z Lubaczowa zwyciężył ostatecznie 3-0 i aktualnie traci punkt do liderujących ekip z Pilzna i Łańcuta.

0-1 Paweł Hass (47.)
0-2 Kacper Rop (70.)
0-3 Kacper Rop (82.)

Pogoń-Sokół Lubaczów: Siryk - Gul, Duda, Rębisz, Dziadosz, Hass, Grabowski, Roslyakov, Rop, Szczybyło, Lorenc