2023-10-21 17:32:55

Resovia II zremisowała z Sokołem Kamień

Rezerwy Resovii zremisowały z Sokołem Kamień 1-1 w meczu 13. kolejki 4 ligi podkarpackiej.

Początek meczu idealnie ułożył się dla gości, którzy objęli prowadzenie już w 8. minucie. Skutecznością popisał się niepilnowany w okolicach 5. metra Kacper Piechniak i skierował futbolówkę do bramki.

Piłkarze z Kamienia nie poszli za ciosem, mimo że lepiej prezentowali się na boisku i na przerwę schodzili z jednobramkowym prowadzeniem.

W 65. minucie o wyrównanie mogli pokusić się podopieczni Marcina Laski. W polu karnym sfaulowany został Ceci i arbiter wskazał na jedenasty metr. Z rzutu karnego przymierzył Filip Mikrut, jednak jego intencje wyczuł Maciej Siudak i nie pozwolił piłce wpaść do bramki.

Rzeszowianie cały czas szukali jednak wyrównującej bramki i w końcu im się udało. W 78. minucie Mateusz Bielenda uderzeniem zza linii pola karnego zapewnił "Pasiakom" jeden punkt.

1-0 Kacper Piechniak (8)
1-1 Mateusz Bielenda (78)

Resovia II: Sujecki - Ostrowski, Ceci, Modrzejewski, Marciniec (76 Maćkowiak), Karcz, Bielenda, Mikrut (75 Pirnach), Bąk, Szpojnarowicz, Chuchro

Sokół Kamień: Siudak - Gdowik, Zbyradowski, Piekut, Rychel (80 Gnatek) - Stępniowski (80 Dec), Podstawek, Jędryas (86 Kwiatkowski) - Synoś (50 Marut), Piechniak, Majka (90 Podolak)