2023-10-21 18:10:00

Stal Łańcut z pewną wygraną nad Polonią Przemyśl

Stal Łańcut pokonała 2-0 u siebie Polonię Przemyśl w meczu rozgrywanym w ramach 13. kolejki 4. ligi podkarpackiej.

Pewnie swoje spotkanie w ramach 13. kolejki 4. ligi podkarpackiej wygrali zawodnicy Stali Łańcut.

Mimo że w pierwszej części meczu podopieczni trenera Krzysztofa Koraba nie potrafili przebić się przez szczelnie grającą defensywę Polonii, druga połowa, a szczególnie jej pierwsze piętnaście minut, było w wykonaniu gospodarzy niemalże rozegrane koncertowo.

Po bezbarwnej pierwszej połowie, bez groźnych okazji bramkowych i bez wielu strzałów, po zmianie stron obraz gry diametralnie się zmienił. Gospodarzy na prowadzenie w 52. minucie wyprowadził Konrad Buć, a niespełna sześć minut później, wynik na 2-0 podwyższył Oskar Majda

Polonia Przemyśl, której w trwających rozgrywkach ma spore problemy, w spotkaniu tym nie była w stanie zagrozić bramce rywali i ostatecznie to drużyna z Łańcuta zgarnęła komplet punktów.

Stal zrównała się tym samym w tabeli z liderem z Pilzna.

1-0 Konrad Buć (52.)
2-0 Oskar Majda (58.)

Stal Łańcut: Grygiel - Cwynar, Makowski, Kocój, Kardyś, Więcek, Wójcik, Buć, Reiman, Majda, Róg