2024-08-28 20:58:05

Czarni Jasło pokonali Orła Przeworsk

Czarni Jasło okazali się skuteczniejsi od Orła Przeworsk i wygrali golem z samej końcówcki.

Czarni Jasło ugościli dzisiaj na wlasnym terenie innnego beniaminka 4.ligi podkarpackiej, Orła Przeworsk. Pierwsza połowa nie przyniosła jednak ani jednego trafienia, a zawodnicy na przerwę udali się z bezbramkowym remisem.

Punkt kulminacyjny spotkania wystąpił w samej końcówce meczu. Zmotywowani jaślanie wzięli sprawy w swoje ręce i zawalczyli o pełną pulę. Cel udało się osiągnąć dzięki bramce Adriana Nowaka w 89. minucie, która dała im zwycięstwo. Czarni  po tym meczu mają na swoim koncie dwie wygrane i trzy porażki.

Orzeł zaliczył pierwszą przegraną w tym sezonie, a wcześniej trzykrotnie wygrał i raz podzielił się punktami.

1-0 Adrian Nowak (89)

Czarni Jasło: Dutka - Tragarz, Baran, Halamaka, Kalityński - Mastaj (60. Potera), Rzońca - Michoń (64. Fara), Nowak, Smoleń - Macnar

Orzeł Przeworsk: Korziewicz - Zygmunt, Markiewicz, Jędryas, Pikuła (63. Broda) - Majba, Surmiak, Tabor, Kiełbicki (46. Kielich) - Gurak (65. Kocur), Daniel

4 liga podkarpacka - wyniki meczów 5. kolejki:

Jks 2024-08-28 21:22:27

Z tych trzech meczy u siebie to orzeł pokazał sldię z dobrej strony mecz na remis ale takii jest sport. No i troche szczęście dzisiaj dopisało .

samson 2024-08-28 22:35:44

Z gry remis byłby sprawiedliwy.
Jasło&Przeworsk

Znafca 2024-08-28 22:48:23

Orzeł trzy mecze wygrał redaktorku z łapanki. Dzisiaj mecz na remis, ale Czarni maja Nowaka. Orzeł ma Surmiaka, ale ten trafił w słupek.

~anonim 2024-08-28 23:42:13

A gdy mówiłem, że Czarni pokażą się z dobrej strony i zajmą miejsce w górnej połówce to się śmiali. Tak naprawdę powinni mieć spokojnie z 10 punktów w tym momencie, ale pechowe porażki z Wisniowa i Głogowem sprawiły, że dopiero teraz zaczęli punktować. Powtórzę jeszcze raz Czarni skończą w górnej połówce tabeli. Zróbcie screeny o chętnie tu wrócę na koniec sezonu.

kibic 2024-08-29 10:13:36

gratulacje dla Czarnych z P-ska..fajnie było spotkać starych ziomali na rewanż zapraszamy na trybunę i gościnę.

Czuwaj King 2024-08-29 10:23:42

O już czarni wygrali 2 mecze z średniakami i już idą na awans chłopie zagraliście tylko z jednym mocnym zespołem kolbuszowa jaki był wynik ? Karpaty JKS Sanok Cosmos i już nie będzie czołówki zrób screena

Do anonim 2024-08-29 11:32:17

Po czym to globie wnioskujesz po dwóch fartownych wygranych ? Liga was zweryfikuje niebawem

Basia 2024-08-29 13:41:05

A gdzie tam z kolbuszawa też było pechowo 2 kartofle jeden karny 2 od słupka to nie miało prawa wejść Boże widzisz i nie grzmisz haa

Obserwator 2024-08-29 15:11:51

Jasło dramat, nie potrafią grać w piłkę a jakimś cudem wygrali. Z taką gra napewno się nie utrzymają, tylko i wyłącznie szczęście im pomogło. W Przeworsku brakuje klasycznego napastnika co będzie stał w polu karnym i wkładał piłki do bramki

FIRMA 2024-08-29 15:14:56

Brawo za ciosem

Kibic 2024-08-29 15:23:25

Ci ludzie w tym Jaśle są nawiedzenie wygrali 2 mecz z rzędu chwała im za to ale na stronie piszą już o awansie jak tam składowo i finansowo nie mają podjazdu do conajmniej kilku zespołów w 4 lidze

Do obserwator 2024-08-29 16:23:33

Przeworsk mega słaby, powinno być z 3-0 do 80 minuty. Przez cały mecz słupek z dystansu to ich jedyne zagrożenie. Nie wiem jakim cudem byli wiceliderem na farcie, będzie walka o utrzymaniem ostatecznie

I tak ja mogę napisac trollu Internetowy

~anonim 2024-08-30 08:43:47

Ale ja nie wróżę Czarnym awansu, spokojnie. Uważam, że skończą na miejscach 6-10, ale na pewno nie spadną, bo mają za dobry skład na spadek. Mecze z Głogovią czy Wisłokiem powinni wygrać, bo byli lepsi na boisku, ale zabrakło nieco szczęścia. Z tych pierwszych 5 meczów, tylko spotkanie z Kolbuszową im totalnie nie wyszło. Jeszcze podskoczą w tabeli, zobaczycie. Orzeł też ma dobry skład i również skończy na miejscach 6-10. Sokół Nisko pewnie zajmie miejsca 10-13, a Stal II Mielec i Strug polecą.