2024-08-28 21:48:16

Igloopol Debica wygrał z Wisłokiem Wiśniowa

fot: Igloopol Dębica

Igloopol Dębica pewnie i wysoko pokonał Wisłok Wiśniowa. Gospodarze w debiucie Michała Szymczaka w roli szkoleniowca zwyciężyli aż 4-1.

Strzelanie rozpoczęło się już w 10. minucie meczu. Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego, Kacper Łoch świetnie odnalazł się w polu karnym i wpakował piłkę do siatki. To był dobry okres dla Igloopolu Dębica, ponieważ zaledwie dwie minuty później wynik podwyższył Patryk Cyganowski, który po przejęciu piłki i przejściu obrony Wisłoka Wiśniowa, pokonał bramkarza Adama Maciąga.

W 34. minucie goście zdobyli kontaktową bramkę. Po zamieszaniu w polu karnym, Kacper Zborowski oddał świetny strzał, pokonując golkipera gospodarzy.

Kilka minut później drużyna z Dębicy ponownie odskoczyła na dwubramkowe prowadzenie. W 41. minucie po podaniu Marcina Stefanika, Krystian Majka znalazł się sam na sam z bramkarzem Wisłoka i wygrał ten pojedynek.

Dwie minuty później wynik meczu na 4-1 ustalił Stefanik, który otrzymał piłkę przed polem karnym i mocnym strzałem zdobył czwartego gola dla swojej drużyny. W drugiej połowie nie padły już żadne bramki.

Tym samym w swoim debiucie w roli szkoleniowca "Morsów" - Michał Szymczak odniósł okazałe zwycięstwo nad ekipą z Wiśniowej.

Igloopol Dębica - Wisłok Wiśniowa 4-1 (4-1)

1-0 Kacper Łoch (10)
2-0 Patryk Cyganowski (12)
2-1 Kacper Zborowski (34)
3-1 Krystian Majka (41)
4-1 Marcin Stefanik (43)

Igloopol Dębica: Skład niedostępny

Wisłok Wiśniowa: Maciąg, Bożek, B. Szymański, Zięba, Czelny, Krok, Kovtok, Nahornyi, M. Szymański, Zborowski, Cetnarski