2024-07-13 14:01:05

sparing: KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - Siarka Tarnobrzeg 1-1

Siarka Tarnobrzeg zremisowała z KSZO w trzecim sparingu (fot. Radek Kuśmierz)
W trzecim meczu kontrolnym podczas letnich przygotowań Siarka Tarnobrzeg zremisowała z KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 1-1.

W trzecim sparingu Siarka Tarnobrzeg podjemowała ligowego rywala z Ostrowca Świętokrzyskiego. Wczoraj podopieczni Dariusza Kantora wczoraj pokonali Resovię (2-1), a tydzień wcześniej zremisowali z Wieczystą Kraków (2-2).

Po pierwszej połowie dzisiejszego starcia na prowadzeniu pozostawiali piłkarze KSZO po trafieniu Dominika Pisarka z rzutu karnego. W 58. minucie wyrównanie Siarce zapewnił zawodnik testowany.

Trener Dariusz Kantor testował w tym spotkaniu trzech zawodników.

KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - Siarka Tarnobrzeg 1-1 (1-0)

1-0 Dominik Pisarek (11-rzut karny)
1-1 Zawodnik testowany (58)

KSZO Ostrowiec Świętokrzyski: Zawodnik testowany I (30'zawodnik testowany II), Kołoczek, Domagała, Jarzynka, Lis, Orlik, Nowak, Morys, zawodnik testowany III, Pisarek, Zimnicki, Morys.

II połowa: Zawodnik testowany II (60'zawodnik testowany IV), Gulba, Łazarz, Mężyk, Lenard, Orlik (65'Nowak), Zimnicki (65'Czajkowski, Kron, Mazurek, Wójtowicz (75'Bednarski), Mrozik.

Siarka Tarnobrzeg: Cymerys - Świgut, testowany, Bracik, Sulkowski - Marszalik, P. Lisowski, Feret - testowany, Prusiński, testowany oraz Misztal, Kaliniec, Ivaniadze, Krempa, Tyniec