2024-07-13 13:07:21

sparing: Stal Łańcut - Pogoń Leżajsk 3-1

Stal Łańcut pokonała Pogoń Leżajsk (fot. Stal Łańcut)
Stal Łańcut pokonała Pogoń Leżajsk 3-1 w pierwszym meczu kontrolnym podczas letnich przygotowań do nowego sezonu.

W piątkowy wieczór Stal Łańcut rozegrała pierwszy mecz sparingowy. Podopieczni Macieja Tokarczyka zmierzyli się z Pogonią Leżajsk, która rywalizuje w klasie O Stalowa Wola.

Po pierwszej połowie ekipa z Łańcuta prowadziła 3-0 po dwóch golach Konrada Bucia, w tym jednym z rzutu karnego oraz trafieniu Szymona Kardysia w 5. minucie spotkania.

Po zmianie stron Pogoń Leżajsk zdobyła jednego gola po strzale zawodnika testowanego.

W drużynie Stali Łańcut pojawiło się czterech zawodników testowanych, natomiast trener ekipy z Leżajska przyglądał się trzem nowym piłkarzom.

Stal Łańcut - Pogoń Leżajsk 3-1 (3-1)

1-0 Szymon Kardyś (5)
2-0 Konrad Buć (22-rzut karny)
3-0 Konrad Buć (45+2)
3-1 Zawodnik testowany (66)

Pogoń Leżajsk: Kochan Mateusz, Kruk Stanisław, Zacharyasz Adam, Drożdżal Arkadiusz, Kowal Marcin, zawodnik testowany, zawodnik testowany 2, Fusiarz Kacper, Flis Jacek, zawodnik testowany 3, Bosak Wojciech

Stal Łańcut: Szpindor (br)- Stojko- Makowski (k)- testowany- testowany- Sowa-Kardyś-testowany- Płocica-testowany-Buć