2024-07-17 20:57:25

sparing: AKS Busko-Zdrój - Siarka Tarnobrzeg 0-1

Piłkarze Siarki Tarnobrzeg wygrali 1-0 w sparingu z AKS-em Busko-Zdrój (4 liga świętokrzyska).

Zespół prowadzony przez Dariusz Kantora rozegrał czwarty sparing przed startem rozgrywek 3 ligi gr. IV. Tym razem rywalem "Siarkowców" był AKS Busko-Zdrój, druga drużyna 4 ligi świętokrzyskiej w sezonie 2023/2024.

Jedyny gol w tym sparingu padł w 17. minucie, a jego autorem był Piotr Lisowski.

W barwach Siarki Tarnobrzeg pojawili się trzej gracze testowani - bramkarz, obrońca i napastnik.

Kolejnym sparingowym rywalem ekipy z Podkarpacia będzie Unia Tarnów. Mecz ten zostanie rozegrany w najbliższą sobotę o godz. 11 w Tarnobrzegu.

AKS BUSKO-ZDRÓJ - SIARKA TARNOBRZEG 0-1 (0-1)

0-1 Piotr Janicki (14)

Siarka Tarnobrzeg (I połowa): Zawodnik testowany I - Misztal, Woś, Bracik, Sulkowski - Marszalik, Feret, P. Lisowski - Prusiński Iwao, Ivaniadze; (II połowa): Artym - Świgut, Zawodnik testowany, Kumorek, Czajkowski - Marszalik, Tyniec, D. Lisowski - Zawodnik testowany, Mróz, Krempa