2015-11-07 20:30:34

Kolbuszowianka wygrała z Sokołem Sokolniki

Kolbuszowianka (czarne stroje) wygrała z Sokołem na jego terenie (fot. Natalia Styś / archiwum)
Piłkarze Kolbuszowianki wywieźli trzy punkty z Sokolnik zwyciężając ostatecznie 2-1.

Choć wszystkie bramki zdobywali zawodnicy Kolbuszowianki, to goście musieli odrabiać straty. W 4. minucie po dośrodkowaniu Radosława Dumy piłkę do własnej bramki skierował Andrzej Skowron.

Niefortunna interwencja kolegi nie złamała jednak przyjezdnych. Zespół Waldemara Mazurka kilka minut później wyrównał. Po podaniu Briana Dziedzica do siatki trafił Daniel Fryc.

Kolbuszowianka przeważała, ale dość długo nie potrafiła tej przewagi udokumentować. Zrobił to dopiero w drugiej połowie Bartłomiej Fryc, który wykorzystał celne podanie Adriana Deca

SOKÓŁ SOKOLNIKI - KOLBUSZOWIANKA KOLBUSZOWA 1-2 (1-1)

1-0 Andrzej Skowron (4-samobójcza)
1-1 Daniel Fryc (10)
1-2 Barłomiej Fryc (72)

Sokół Sokolniki: Kulig - Rutyna, Z. Warzocha, Podpora, Nowak, A. Warzocha (80. Kasak), Cholewa (84. Ogrodnik), Duma (53. Kruk), Kloc (46. Bieńko), Miazga, Tabaka

Kolbuszowianka Kolbuszowa: Kozioł - Skowron, Franczyk, Mokrzycki, Dec, D. Fryc (70. Paśko), Saj, Dziedzic, Dziewit (46. B. Fryc), Zaskalski (75. Nowak), Korab (46, Guzior)

Sędziował: Konrad Szmela (Rzeszów) Żółte kartki: D. Fryc, Franczyk. Widzów: 100