2015-11-08 08:47:21

Sokół Nisko wygrał z LKS-em Pisarowce i jest niepokonany od 6 meczów

Piłkarze Sokoła Nisko (zielono-czerwone stroje) wygrali z LKS-em Pisarowce 2-1 (fot. archiwum)
Sokół Nisko na własnym boisku pokonał piłkarzy LKS-u Pisarowce. Konfrontacja zakończyła się wynikiem 2-1, a gospodarze umocnili się na pierwszej lokacie w tabeli.

Sobotnie starcie pomiędzy zespołami z czuba tabeli zapowiadało się bardzo ciekawie. Pomimo wysokiego tempa gry w pierwszej połowie, żadnej z drużyn nie udało się odnaleźć  drogi do bramki przeciwnika.

Mecz rozpoczął się na dobre dopiero w drugiej części spotkania. Kilka chwil po jej rozpoczęciu dogodnej sytuacji nie zmarnował piłkarz Sokoła Nisko Michał Serafin.

Niespełna kwadrans później drugie trafienie na konto gospodarzy zapisał w 74. minucie Michał Stępień i miejscowi prowadzili 2-0. Piłkarze LKS-u Pisarowce odpowiedzieli jednak błyskawicznie. Gola dającego nadzieję zdobyli zaledwie minutę później za sprawą Fabiana Pańki.

Pomimo wzmożonych ataków ze strony przyjezdnych wyniku meczu ostatecznie odmienić się nie udało. Sokół Nisko jak na lidera przystało nie pozwolił tego dnia odebrać sobie zwycięstwa.

Dla gospodarzy była to już szósta z rzędu wygrana na boiskach 4 ligi podkarpackiej. W zgoła innych nastrojach są natomiast piłkarze z Pisarowiec, którzy od pięciu spotkań nie potrafią zwyciężyć.

SOKÓŁ NISKO - LKS PISAROWCE 2-1 (0-0)

1-0 Michał Serafin (50)
2-0 Michał Stępień (74)
2-1 Fabian Pańko (75)

Sokół Nisko (skład wyjścowy): Tomczyszyn - Kwiatkowski, Wilk, Maciorowski, Woźniak, Lebioda, Stępień, Tyczyński, Kowal, Serafin, Juda

LKS Pisarowce (skład wyjścowy): Szpiech - Kumah-Doe, Lorenc, Lisowski, Jaklik, Ząbkiewicz, Kokoć, Kamil Adamiak, Frączek, Karol Adamiak, Sobolak