2015-10-26 16:47:15

Skromne zwycięstwo Przełomu Besko z Sokołem Sokolniki

Piłkarze Przełomu Besko (szare koszulki) wygrali 1-0 z Sokołem Sokolniki (fot. Bogusław Szczurek / archiwum)
Przełom Besko pokonał na własnym stadionie drużynę Sokoła Sokolniki 1-0. Gola na wagę trzech punktów dla miejscowych zdobył Jakub Szybka.

Pierwsza odsłona meczu nie wyłoniła lepszego zespołu. Pomimo kilku sytuacji żadna z drużyn nie zdołała trafić do siatki.

W drugiej połowie lepszą postawę wykazywali piłkarze Przełomu Besko. To oni ostatecznie cieszyli się z jedynego gola w spotkaniu. Swoją sytuację perfekcyjnie wykorzystał w  60. minucie Jakub Szybka

Sokół Sokolniki przegrał po raz dziesiąty w tych rozgrywkach. Dla piłkarzy z Beska natomiast 13. kolejka przyniosła trzecią wygraną na boiskach 4 ligi podkarpackiej.

PRZEŁOM BESKO – SOKÓŁ SOKOLNIKI  1-0  (0-0)

1-0 Jakub Szybka (60)

Przełom Besko: G. Kielar - Łącki, Kapłon, Kijowski, Dziok, Oleniacz, Szybka, K. Kiela, Yatsenkiv, Kolanko, Kijowski

Sokół Sokolniki: Kulig - Rutyna, Nowak, Podpora, Kruk, Kloc, Warzocha, Miazga, Piasecki, Duma, Kasak

Sędziował: Jakub Koza (Dębica).