2015-10-11 19:28:19

Sokół Sieniawa przegrał z Chełmianką. Trzeci raz z rzędu u siebie

Tomasz Walat (pierwszy z lewej w pomarańczowej koszulce) strzelił jedynego dola dla Sokoła Sieniawa w starciu z Chełmianką (fot. tomasovia.tomaszow.info / archiwum)
Piłkarze Sokoła Sieniawa przegrali z Chełmianką 1-4. Dla podkarpackiego zespołu to trzecia porażka z rzędu przed własną publicznością.

Goście wyszli na prowadzenie w 11. minucie spotkania po trafieniu Huberta Tomalskiego. Niedługo później wyrównał Tomasz Walat, który do siatki trafił z rzutu karnego.

W doliczonym czasie pierwszej połowy gola na 2-1 dla Chełmianki zdobył Ukrainiec Oleksii Prytuliak i to goście prowadzili do przerwy.

Chwilę po zmianie stron Chełmianka zdobyła jeszcze dwie bramki. Najpierw swojego drugiego gola strzelił Hubert Tomalski, a chwilę później wynik meczu na 4-1 ustalił Damian Koprucha.

Dla Sokoła Sieniawa była to trzecia kolejna porażka przed własną publicznością. Podopieczni Ryszarda Federkiewicza po 13. kolejkach rozgrywek sadli na 15. miejsce w tabeli.

SOKÓŁ SIENIAWA - CHEŁMIANKA CHEŁM 1-4 (1-2)

0-1 Tomalski (11)
1-1 Walat (28-karny)
1-2 Prytuliak (45+2)
1-3 Tomalski (48)
1-4 Koprucha (53)