2015-10-11 21:55:54

Sokół Nisko wygrał w Besku i jest wiceliderem 4 ligi podkarpackiej

Sokół Nisko wygrał z Przełomem Besko 2-1 i awansował na pozycję wicelidera rozgrywek 4 ligi podkarpackiej.

Przełom Besko poniósł porażkę na własnym boisku z drużyną z czuba tabeli, co raczej nie powinno być niespodzianką. Dla Sokoła Nisko była to trzecia wygrana z kolei.

Pierwsza połowa była wyrównana i obfitowała w sytuacje z obu stron. Atut gry przy własnej publiczności początkowo wykorzystywali gracze Przełomu Besko. Wyszli na prowadzenie w 11. minucie za sprawą Kamila Kielara.

Sokół Nisko po stracie bramki jednak się nie podłamał i nieco ponad kwadrans później doprowadził do wyrównania. Gola zdobył Michał Serafin.

Po zmianie stron zespół gości rzucił się do ataku. Gola na wagę trzech punktów zdobył w 61. minucie Marcin Kowal

Dzisiejsza wygrana piłkarzy z Niska sprawiła, że awansowali na drugie miejsce w tabeli i do lidera rozgrywek tracą zaledwie dwa punkty.

PRZEŁOM BESKO - SOKÓŁ NISKO 1-2 (1-1)

1-0 Kielar (11)
1-1 Serafin (27)
1-2 Kowal (62)

Przełom Besko: Kielar - Łącki (70. Kolanko), Lorenowicz (60. S. Kijowski), Dziok, Szybka, Pasternak, Kapłon (80. Szczęsny), Fydryk (45. K. Kijowski), Kielar, Oleniacz, Kasperkowicz (65. Zajączkowski)

Sokół Nisko: Tomczyszczyn - Kwiatkowski, Wilk, Maciorowski, Woźniak, Lebioda, Stępień, Sudoł, Kowal, Serafin, Juda Ł

Sędziował: Godek Sebastian (Rzeszów)