2015-10-04 16:46:43

Izolator Boguchwała na remis z Wólczanką. Dwie czerwone kartki

Izolator Boguchwała zremisował u siebie z Wólczanką Wólka Pełkińska 1-1. Obydwie drużyny kończyły w osłabieniu.

Piłkarze Izolatora Boguchwała po zdecydowanym zwycięstwie w poprzedniej kolejce w Zamościu chcieli pokazać zwyżkę formy i udowodnić, że jeszcze nie wszystko w tym sezonie jest stracone.

Na ławce trenerskiej zasiadł dziś Jaromir Kocot, drugi szkoleniowiec, który zastępuje nieobecnego chwilowo Przemysława Matułę.

Zaczęło się interesująco. Już na początku spotkania miejscowi mogli strzelić przynajmniej jedną bramkę i ułatwić sobie grę. Na gola czekać musieliśmy jednak aż do doliczonego czasu pierwszej połowy. Bramkę do szatki zdobył Jacek Tyburczy i Izolator Boguchwała zasłużenie prowadził do przerwy.

Kilka minut po zmianie strony do głosu doszli gracze Wólczanki Wólka Pełkińska. Gola na 1-1 zdobył rezerwowy Bartłomiej Poprawa, który przymierzył z 25 metrów nie dając szans Dawidowi Świdrowi.

Ważnym momentem spotkania była 67. minuta, w której zawodnik gospodarzy Szymon Kardyś ujrzał czerwoną kartkę.  Od tego momentu przez ponad 20 minut Izolator musiał grać w osłabieniu i próbować walczyć o pełną zdobycz punktową.  W doliczonym czasie gry siły się wyrównały, ale wynik pozostał bez zmian.

Zapisz szczegółowej relacji na żywo znajdziecie w linku poniżej.

IZOLATOR BOGUCHWAŁA - WÓLCZANKA WÓLKA PEŁKIŃSKA 1-1 (1-0)

1-0 Tyburczy (90+3)
1-1 B. Poprawa (95)

Izolator Boguchwała: Świder - Kardyś, Dąbek, Brogowski, Lekki, Domin (79. Sitek), Hajnas (59. A. Burak), Cupryś, Tyburczy (85. Ł. Wójcik), Karwat (72. Dziedzic), Szymański

Wólczanka Wólka Pełkińska Furtak - Oślizło, Flak, Pydych, Bednarz (46. R. Pydych), Padiasek (63. Bober), Gwóźdź, Kocur (46. B. Poprawa), Podstolak, Lech, Pietluch (77. Misiło)

Sędziował: Łukasz Krasowski (Leżajsk). Żółte kartki: Tyburczy, Burak. Czerwone kartki: Kardyś (67, ostry faul) - Misiło (90+3, ostry faul)