2015-09-26 19:34:47

Izolator przerywa czarną passę. Pewnie zwycięża z Hetmanem Zamość

Izolator Boguchwała wygrał z Hetmanem Zamość 4-0 (2-0) w meczu 11. kolejki 3 ligi lubelsko-podkarpackiej przełamując czarną serię ośmiu porażek z rzędu.

Mecz dla gości rozpoczął się rewalacyjnie. Już od 5. minuty spotkania objęli oni prowadzenie po bramce Krzysztofa Szymańskiego. Wynik w 30. minucie podwyższył Szymon Kardyś.

W 84. minucie swoją drugą bramkę w tym meczu strzelił Krzysztof Szymański. Nie było to jednak ostatnie słowo piłkarzy popularnej "Izolacji". Wynik spotkania ustalił w 89. minucie Paweł Dziedzic.

Izolator Boguchwała przełamał serię ośmiu spotkań bez zwycięstwa. Hetman w tym sezonie  nadal pozostaje bez zdobyczy punktowej w rozgrywkach 3 ligi lubelsko-podkarpackiej.

HETMAN ZAMOŚĆ - IZOLATOR BOGUCHWAŁA 0:4 (0-2)

1-0 Szymański (5)
2-0 Kardyś (30)
3-0 Szymański (84)
4-0 Dziedzic (89)

Sędziował: Marek Pająk (Mielec).