2015-10-11 22:20:14

Izolator Boguchwała urwał punkt na Lubliniance

Krzystof Szymański (z lewej) w Lublinie gola nie zdobył, ale był bardzo aktywny (fot. Bartosz Kabala / zksizolator.eu / archiwum)
Piłkarze Izolatora Boguchwała wywalczyli cenny punkt na trudnym terenie. Zremisowali 1-1 z Lublinianką Lublin.

Jako pierwszy do siatki trafił zespół z Podkarpacia. Gola na 1-0 strzelił w 24. minucie Jacek Tyburczy, który dostał świetną piłkę od Bartosza Karwata i nie zmarnował okazji.

Jeszcze przed przerwą Lublinianka zdołała wyrównać za sprawą Mateusza Majewskiego, który wykorzystał niepewną interwencję Miłosza Lewandowskiego.

Bramkarz Izolatora Boguchwała wrócił pomiędzy słupki po przerwie spowodowanej kontuzją i, pomimo błędu przy bramce, spisywał się bardzo dobrze niejednokrotnie ratując swoją drużynę przed utratą kolejnych goli.

W drugiej połowie piłkarzom Lublinianki brakowało skuteczności i Izolator Boguchwała dość szczęśliwie dowiózł cenny remis do końca. Lublinianie

LUBLINIANKA LUBLIN - IZOLATOR BOGUCHWAŁA 1-1 (1-1)

0-1 Tyburczy (24)
1-1 Majewski (39)

Lublinianka Lublin: Socha - Wołos, Mazurek, Kosiarczyk, Kursa, Kaganek, Sobiech, Kalita, Gutek (78. Banachiewicz), Świech (84. S. Kucharzewski), Majewski (70. Czułowski)

Izolator Boguchwała: Lewandowski - Dziedzic (87. Arkadiusz Burak), Adrian Burak, Brogowski, Lekki, Tyburczy, Cupryś, Karwat, Domin (75. Sitek), Karwacki (59. Róg), Szymański

Sędziował: Kacper Czarnota (Włodawa). Żółte kartki: Sobiech, Świech, Banachiewicz - Brogowski, Karwat, Sitek