2015-09-19 22:06:34

LKS Skołoszów wygrał w Kolbuszowej. Pierwsze wyjazdowy zwycięstwo

Piłkarze LKS-u Skołoszów wygrali w Kolbuszowej 2-0 (fot. Mieczysław Turczyn / archiwum)
Dla zespołu ze Skołoszowa wyjazd do Kolbuszowej okazał się szczęśliwy. Piłkarze LKS-u po raz pierwszy w tym sezonie zdobyli komplet punktów na obcym boisku.

Piłkarze Kolbuszowianki do meczu przystąpili z nadzieją powtórzenia wyniku z ostatniej konfrontacji obu zespołów, kiedy to odnieśli zwycięstwo.

Pierwsza połowa obfitowała w sytuacje z obu stron, pomimo wielu prób zarówno ze strony gospodarzy jak i gości wynik długo był bezbramkowy. Dopiero druga połowa pozwoliła ujrzeć kibicom bramki.

Pierwsza padła w 57. minucie za sprawą Łukasza Tyrawskiego, który wyprowadził zespół ze Skołoszowa na prowadzenie. Wynik spotkania ustalił kolejny Marcin Gagat zdobywając bramkę pod koniec regulaminowego czasu gry.

Dla LKS-u Skołoszów było to pierwsze wyjazdowe zwycięstwo w tym sezonie.

KOLBUSZOWIANKA KOLBUSZOWA - LKS SKOŁOSZÓW 0-2 (0-0)

0-1 Tyrawski (57)
0-2 Gagat (89)

Kolbuszowianka Kolbuszowa: Kozioł - Skowron, Franczyk, Płoch, Mokrzycki, Dziedzic (80. Paśko), B. Fryc (71. Saj), Szydło, Dziewit (75. D.Fryc), Zaskalski (60. Guzior), Korab

LKS Skołoszów: Buczkowski D. - Kolanek, Mazurkiewicz, Pacuła, Świder - Gorczyca (85. Przytuła), Buczkowski K., Gagat, Tyrawski - Pilawa, M. Buczkowski (75. Bruk)

Żółte kartki: Korab - Świder, Bruk