2015-04-19 17:49:12

Karpaty Krosno rozbiły JKS w Jarosławiu

Karpaty Krosno rozgromiły JKS Jarosław 4-0 (fot. Jakub Kwiecień)
Karpaty Krosno wygrywał 4-0 w wyjazdowym meczu z JKS-em Jarosław. Spotkanie rozegrano w ramach 26. kolejki 3 ligi lubelsko-podkarpackiej.

Podopieczni Szymona Szydełko wyszli na prowadzenie już w 6. minucie meczu po tym jak do siatki głową trafił Patryk Kapuściński.

Chwilę przed końcem pierwszej połowy na 2-0 podwyższył Bartłomiej Buczek skutecznie egzekwując rzut karny.

Kolejnego gola zdobył w 63. minucie spotkania Marek Fundakowski, a wynik pojedynku na 4-0 dla Karpat Krosno ustalił na kwadrans przed końcem Kamil Walaszczyk.

JKS JAROSŁAW - KARPATY KROSNO 0-4 (0-2)

0-1 Kapuściński (6)
0-2 Buczek (43-karny)
0-3 Fundakowski (63)
0-4 Walaszczyk (75)

JKS Jarosław: Cisek – Wróbel (67. Cienki), Puńko, Saramak, Gliniak – Soczek, Sobol, Fedor, Bańka, Pawlak (67. Oziębło) – Jurczak (78. Jamrozik)

Karpaty Krosno: Żukowski – Jarząb, Zych, Chmielowski – Kapuściński, Kasza (76. Popielarz), Krzysztoń (79. Madeja), Walaszczyk, Sikorski (74. Telesz) – Fundakowski (64. Kantor), Buczek  Chmielowski, Walaszczyk

Sędziował: Arkadiusz Łaszkiewicz (Zamość). Żółte kartki: Chmielowski, Walaszczyk. Widzów: 700