2015-04-19 18:30:16

Wisłoka Dębica walczyła jak mogła, ale przegrała w Chełmie

Wisłoka Dębica (zielone stroje) przegrała z Chełmianką 1-2 (fot. Marcin Pirga)
Piłkarze Wisłoki Dębica przegrali w wyjazdowym meczu z Chełmianką 1-2. Walka trwała do ostatnich minut.

Podopieczni Krzysztofa Podlaska, mimo bardzo młodego składu, pokazali się z dobrej strony w Chełmie. W spotkaniu, które arbiter przedłużył aż o 10 minut dębiczanie przegrali tylko jednym gole.

Prowadzenie Chełmiance dał w 50. minucie meczu Ukrainiec Wadim Semchuk, a na 2-0 podwyższył w 86. Mateusz Olszak (z rzutu karnego).

Na minutę przed końcem kontaktowego gola dla Wisłoki Dębica zdobył Paweł Remut i wynik meczu stał się sprawą otwartą. W doliczonym czasie gry dębiczanie próbowali jak mogli, ale wyrównać już się nie udało.

Gospodarze przez ponad 40 minut grali w osłabieniu. W 58. minucie z boiska wyrzucony został Łukasz Młynarski (druga żółta kartka).

CHEŁMIANKA CHEŁM - WISŁOKA DĘBICA 2-1 (0-0)

1-0 Semchuk (50)
2-0 Olszak (86-karny)
2-1 Remu (89)

Chełmianka Chełm: Kijańczuk - Borys, Fiedeń, Hrynchenko (68. Fornal), Krzyżak, Kobiałka (78. Walaszek), Młynarski, Kycko (87. Kowalski), Kwiatkowski, Olszak, Semchuk (74. Sołtysiuk)

Wisłoka Dębica: Ziółkowski - Panek, Remut, Pyskaty, Susz, Bieszczad (85. Bieszczad), Konik, Lis (62. Maroń), Kozioł, Podlasek, Maik

Sędziował: Mateusz Nowak (Stalowa Wola). Żółte kartki: Młynarski - Panek, Pyskaty, Bieszczad. Czerwona kartka: Młynarski (58, druga żółta)