2015-04-25 21:04:58

JKS Jarosław zanotował ważne zwycięstwo. Dwie bramki Pawła Oziębło

JKS Jarosław (niebiesko-czarne stroje) pokonał u siebie Avię Świdnik.
JKS Jarosław pokonał Avię Świdnik przed własną publicznością 3-1. Dla gospodarzy to ważne zwycięstwo po blamażu 0-4 przeciwko Karpatom Krosno.

Strzelanie w Jarosławiu rozpoczął Paweł Oziębło. 19-latek zdobył gola w 15. minucie meczu.

Piłkarze Avii Świdnik odpowiedzieli bramką do szatni. W doliczonym czasie gry pierwszej połowy do bramki gospodarzy trafił Patryk Grzegorczyk.

Wcześniej, bo w 30. minucie, czerwoną kartkę zobaczył Piotr Bednarek i Avia Świdnik musiała kończyć to spotkanie w osłabieniu.

W drugiej części meczu grająca w osłabieniu Avia Świdnik nie miała wiele do powiedzenia. Dodatkowe  gole dla JKS-u Jarosław zdobyli odpowiednio - w 79. minucie Mateusz Jurczak i w 82. minucie ponownie ponownie Paweł Oziębło.

JKS 1909 JAROSŁAW - AVIA ŚWIDNIK 3-1 (1-1)

1-0 Oziębło (15)
1-1 Grzegorczyk (45+2)
2-1 Jurczak (79)
3-1 Oziębło (82)

JKS Jarosław: Guziewicz – Puńko, Sobol, Saramak, Gliniak – Soczek (75. Raba), Fedor, Bańka (87. Sobczak), Pawlak (68. Jamrozik), Oziębło – Jurczak

Avia Świdnik: Gieresz – Bednarek, Grzegorczyk, Czępiński, Starok – Byszewski, Sadło (72′ Gawron), Wójcik (88. Krawiec), Oziemczuk (46. Orzędowski), Wołos (81. Milcz) – Mazurek

Sędziował: Tomasz Jagieła (Krosno). Żółta kartka: Mazurek. Czerwona kartka: Bednarek (30, faul taktyczny). Widzów: 250