2015-04-23 12:33:40

Karpaty Krosno odpadły z okręgowego Pucharu Polski

Karpaty Krosno, lider 3 ligi lubelsko-podkarpackiej, przegrały z Cosmosem Nowotaniec 0-1 w meczu Pucharu Polski na szczeblu okręgu Krosno.

Karpaty Krosno drugi raz z rzędu odpadają z okręgowego Pucharu Polski po meczu z Cosmosem Nowotaniec. Poprzednio był to ćwierćfinał, a tym razem półfinał.

3-ligowca tłumaczy fakt, że w podstawowym składzie wybiegło tylko dwóch zawodników, którzy rozpoczynali od pierwszej minuty ligowe spotkanie w Jarosławiu. Mimo to krośnianie byli faworytem meczu z Cosmosem.

Gdy wydawało się, że o awansie będzie musiała rozstrzygnąć dogrywka, tuż przed zakończeniem regulaminowego czasu gry bramkę dla gospodarzy zdobył Piotr Laskowski i to Cosmos powalczy z LKS Pisarowce o puchar w finale.

COSMOS NOWOTANIEC - KARPATY KROSNO 1-0 (0-0)

1-0 Laskowski (89)

Cosmos Nowoniec: Krawczyk - Majka, Śmietana, Matsko, Wójcik, Pluskwik, Kuzicki (10. T. Kasperkowicz), Rutyna (90. Chrząszcz), Hirka, Laskowski - Zarzyka.

Karpaty Krosno: Lichoń - Jucha, Chmielowski, Kolbusz, K.Kasperkowicz (55. Biernat), Madeja (75. Kasza), Telesz, Lusiusz, Popielarz (75. Buczek) - Kantor, Fundakowski (46. Kubal).