2015-04-18 21:52:33

Motor Lublin rozgromił u siebie piłkarzy Orła Przeworsk

Motor Lublin (niebiesko-żółte stroje) wygrał z Orłem Przeworsk 5-0.
Orzeł Przeworsk nie będzie dobrze wspominał wyjazdu do Lublina. W sobotnim meczu 3 ligi lubelsko-podkarpackiej przeworszczanie przegrali z Motorem Lublin aż 0-5.

Piłkarze Orła Przeworsk przegrali już po raz trzeci z rzędu. Tym razem nie mieli nic do powiedzenia w starciu z Motorem Lublin.

Gospodarze rozpoczęli strzelanie w chwilę przed przerwą. Do bramki przeworszczan trafił Paweł Myśliwiecki i po pierwszych 45 minutach było 1-0.

Już na początku drugiej połowy do siatki gości trafił Ukrainiec Iwan Dykyj.

Kolejne gole padały w ostatnim kwadransie. Drugą bramkę w dzisiejszym meczu zdobył Paweł Myśliwiecki, a po jednym trafieniu dorzucili Walerij Sokolenko i Piotr Karwan.

MOTOR LUBLIN - ORZEŁ PRZEWORSK 5-0

1-0 Myśliwiecki (40)
2-0 Dykyj (51)
3-0 Myśliwiecki (74)
4-0 Sokołenko (79)
5-0 Karwan (85)

Motor Lublin: Zagórski - Falisiewicz, Karwan, Dykyj, Sokolenko, Piekarski, Król, Mroczek (61. Świech), Myśliwiecki, Stachyra (86. Michota), Ptaszyński (65. Paluch)

Orzeł Przeworsk: Konieczny - Jarosz (85. Czyrny), Khorolskyi alat, Suslov (75. Gurak), Kołodziej, Yatsenkiv (77. Buszta), Buczek (63. Ząbkiewicz), Guzior, Broda, Piątek