2015-03-22 12:24:30

Izolator Boguchwała uległ Motorowi. Minimalna porażka na Arenie Lublin

Motor Lublin (niebieskie stroje) wygrał Arenie Lublin z Izolatorem Boguchwała 3-2.
Piłkarze Izolatora Boguchwała przegrali 2-3 w wyjazdowym meczu 3 ligi z Motorem Lublin.

Spotkanie zostało rozegrane przy sztucznym oświetleniu na Arenie Lublin. Na trybunach zasiadło ponad 2 tysiące kibiców.

Podopieczni Przemysława Matuły zaczęli bardzo słabo - pierwszego gola stracili już w 2. minucie spotkania po uderzeniu Grzegorza Szymanka.

Izolator Boguchwała odpowiedział trafieniem Adriana Buraka, ale chwilę później do siatki trafił Rafał Król i znów prowadzili gospodarze.

Trzeciego gola dla Motoru Lublin strzelił w 80. minucie Michał Paluch, ale "Izolacja" znów szybko odpowiedziała - tym razem trafieniem Szymona Kardysia.

W końcówce goście próbowali jeszcze odwrócić losy pojedynku, ale ostatecznie wynik nie uległ już zmianie.

MOTOR LUBLIN - IZOLATOR BOGUCHWAŁA 3-2 (2-1)

1-0 Szymanek (2)
1-1 Adrian Burak (27)