2015-04-25 14:52:15

Orzeł Przeworsk wreszcie się przełamał. Wygrana ze Stalą Kraśnik

Orzeł Przeworsk wreszcie odniósł zwycięstwo (fot. Mieczysław Turczyn)
Piłkarze Orła Przeworsk, po pięciu kolejnych meczach bez zwycięstwa, wreszcie się przełamali pokonując Stal Kraśnik 2-1.

Gospodarze wyszli na prowadzenie w 23. minucie spotkania po bramce Pawła Piątka. Do przerwy było 1-0.

Drugiego gola dla Orła Przeworsk strzelił chwilę po zmianie stron Ukrainiec Ihor Jacenkiw, który skutecznie egzekwował rzut karny.

Piłkarze Stali Kraśnik kończyli to spotkanie w dziesiątkę po tym jak w 78. minuce czerwoną kartką ukarany został Adrian Chamera.

W doliczonym czasie gry kontaktowego gola dla gości zdobył Ukrainiec Maksym Bolkit, ale na odrobienie strat zabrakło już czasu.

Dla drużyny z Przeworska to pierwsze zwycięstwo od 22 marca, kiedy to Orzeł pokonał Tomasovię 1-0.

ORZEŁ PRZEWORSK - STAL KRAŚNIK 2-1 (1-0)

1-0 Piątek (23)
2-0 Jacenkiw (47-karny)
2-1 Bolkit (90+2)

Czerwona kartka: A. Chamera (78, druga żółta)