2015-04-18 19:52:48

Resovia wygrała z Sokołem Sieniawa. Dwa gole Radosława Adamskiego

Radosław Adamski (na zdjęciu z piłką) zdobył dwa gole dla Resovii.
Resovia wygrała z Sokołem Sieniawa 3-1 w meczu 3 ligi lubelsko-podkarpackiej. Dwa gola dla "Pasiaków" zdobył Radosław Adamski.

Rzeszowianie z pierwszej bramki cieszyli sie w 26. minucie. Właśnie wtedy po raz pierwszy do siatki trafił Radosław Adamski, który dobił uderzenie Tomasza Ciećko.

Ten sam zawodnik podwyższył na 2-0 chwilę po przerwie wykorzystując dobre dogranie Piotra Szkolnika.

Piłkarze Sokoła Sieniawa szybko odpowiedzieli kontaktowym golem Dawida Pigana, ale kilka minut później to Resovia znów cieszyła się z gola.

Wynik spotkana na 3-1 dla podopiecznych Macieja Huzarskiego ustalił Sebastian Dziedzic, który dobił uderzenie Tomasza Ciećko.

RESOVIA RZESZÓW - SOKÓŁ SIENIAWA 3-1 (1-0)

1-0 Adamski (26)
2-0 Adamski (52)
2-1 Pigan (55)
3-1 Dziedzic (58)

Resovia Rzeszów: Pietryka - Wilk, Sękowski, Makowski, Szkolnik, Dziedzic (83. Fedan), Kaliniec, Domoń, Róg (76. Skuba), Adamski (89. Rożak), Ciećko (86. Rop)

Sokół Sieniawa: Ćwiczak - Skała, Demusiak, Bigas, Flis (46. Pigan), Faka, Siwyj, Wróbel (70. Padiasek), Trawka (46. Wilusz), Hass, Jędryas (60. Małyk)

Sędziował: Robert Podlecki (Lublin). Żółte kartki: Adamski, Szkolnik, Makowski - Bigas