2015-04-18 20:57:37

Hat-trick Krzysztofa Pietlucha. Wólczanka pokonała Orlęta Radzyń

Krzysztof Pietluch (w środku) w tym sezonie strzelił dla Wólczanki już 24 gole.
Wólczanka Wólka Pełkińska odbudowała się po porażce ze Stalą Rzeszów i pokonała u siebie wyżej notowane Orlęta Radzyń Podlaski 4-2. Hat-tricka skompletował Krzysztof Pietluch.

Piłkarze Wólczanki Wólka Pełkińska przyzwyczali swoich kibiców to tego, że strzelają sporo bramek. Tak było i tym razem. Niestety beniaminek popełnia też sporo błędów w obronie i traci dużo goli.

W meczu z Orlętami Radzyń Podlaski podopieczni Marka Rybkiewicza prowadzili już nawet 3-0. Ozdobą pierwszej połowy były akcje dwójki Krzysztof Pietluch - Mateusz Kocur. Ten pierwszy zdobył gola już w 10. minucie.

Na 2-0 dla Wólczanki podwyższył... Adrian Zarzecki, który interweniował na tyle niefortunnie, że wpakował piłkę do własnej bramki.
Jeszcze przed przerwą wspomniany wcześniej Mateusz Kocur świetnie obsłużył Krzysztofa Pietlucha, a ten dopełnił formalności. Chwilę potem mocniejszy podmuch wiatru wykorzystał Tomasz Tymosiak - wyrzutka w jego wykonaniu wylądowała w bramce Andrzeja Mikusa.

Po przerwie goście ruszyli do ataku, ale "walili głową w mur". Dobił ich w 62. minucie Krzysztof Pietluch, który popisał się dryblingiem w polu karnym i trafił do siatki kompletując tym samym hat-tricka.

Najlepszy strzelec 3 ligi lubelsko-podkarpackiej ma na koncie już 24 trafienia w tym sezonie.

WÓLCZANKA WÓLKA PEŁKIŃSKA - ORLĘTA RADZYŃ PODLASKI 4-2 (3-1)

1-0 Pietluch (10)
2-0 Zarzecki (24 samobójcza)
3-0 Pietluch (44)
3-1 Tymosiak (45)
4-1 Pietluch (62)
4-2 Zmorzyński (69)