2015-04-15 19:49:21

Resovia wypunktowała Wisłokę Dębica. Wejścia smoka Kacpra Ropa

Resovia z Dębicy wywiozła komplet punktów.
Piłkarze Resovii wygrali 2-0 w wyjazdowym pojedynku z Wisłoką Dębica. Świetną zmianę dał Kacper Rop, który chwilę po wejściu na boisko zdobył gola.

"Pasiaki" były zdecydowanym faworytem tego starcia i od pierwszych minut rzuciły się do ataku. W pierwszej połowie Resovia miała kilka doskonałych okazji, by wyjść na prowadzenie, ale gracze Wisłoki Dębica mieli dużo szczęścia.

Pierwszy gol padł dopiero w w 56. minucie. Sebastian Dziedzic otrzymał świetne prostopadłe podanie od jednego z kolegów i pokonał Kacpra Ziółkowskiego.

Wynik spotkania na 2-0 dla Resovii ustalił w ostatnij minucie meczu Kacper Rop, który kilkadziesiąt sekund wcześniej pojawił się na boisku.

WISŁOKA DĘBICA - RESOVIA RZESZÓW 0-2 (0-0)

0-1 Dziedzic (56)
0-2 Rop (90)

Wisłoka Dębica: Ziólkowski - Remut (78. K. Kot),  Podpora,  Lis (69. Maroń),  Podlasek, Guzik,  Pęcak,  Bieszczad, T. Kot, Maik (65. Susz),  Wójcik

Resovia Rzeszów: Pietryka - Wilk, Sękowski, Makowski, Szkolnik, Adamski,  Kaliniec (90. Skuba), Domoń,  Fedan (46. Dziedzic), Róg (70. Sadecki), Ciećko (89. Rop)

Sędziował: Grzegorz Pożarowszczyk (Lublin). Żółte kartki: Remut, Konik, Pęcak - Róg, Adamski

źródło: cwks-resovia.pl