2015-04-18 13:06:04

Cosmos Nowotaniec wygrał w Krasnem. Gospodarze nie wykorzystali karnego

Ireneusz Zarzyka (przy piłce) strzelił jedną z bramek dla Cosmosu Nowotanie w zwycięskim meczu w Krasnem.
Piłkarze Cosmosu Nowotaniec wygrali 4-2 w wyjazdowym meczu z Crasnovią Krasne. Gospodarze zmarnowali rzut karny na początku spotkania.

Gdyby w 6. minucie meczu jedenastkę na gola zamienił Witold Baran spotkanie mogłoby potoczyć sie zupełnie inaczej.

Crasnovia wprawdzie wyszła na prowadzenie kwadrans później za sprawą Tomasza Pietrasiewicza, ale goście zdołali te straty odrobić jeszcze przed przerwą (Piotr Laskowski), a chwilę po zmianie stron wyszli na prowadzenie (Szymon Pluskwik).

Miejscowi szybko odpowiedzieli trafieniem Adriana Szczepańskiego, ale później z bramek cieszył się już tylko Cosmos Nowotaniec. Na listę strzelców wpisywali się kolejno Ireneusz Zarzyka oraz Vasyl Hirka i ostatecznie goście zwyciężyli 4-2.

CRASNOVIA KRASNE - COSMOS NOWOTANIEC 2-4 (1-1)

1-0 Pietrasiewicz (22)
1-1 Laskowski (24)
1-2 Pluskwik (55)
2-2 A. Szczepański (56)
2-3 Zarzyka (62)
2-4 Hirka (90)