2015-04-15 22:00:08

4 liga podkarpacka: Crasnovia lepsza od Skołoszowa w zaległym meczu

Wbrew sytuacji w tabeli 4 ligi podkarpackiej, niżej notowana Crasnovia Krasne pokonała u siebie LKS Skołoszów 3-0.

Crasnovia Krasne otworzyła wynik meczu już w 2. minucie. Właśnie wtedy gola zdobył Rafał Szczepański.

Kolejne bramki mogły paść przed przerwą, ale obydwu drużynom brakowało skuteczności. Przewagę mieli gospodarze, a racze LKS-u Skołoszów ograniczyli się do kontr.

Wreszcie w 58. minucie Damiana Buczkowskiego pokonała Paweł Adamczyk i zrobiło się 2-0. "Kropkę nad i" postawił Damian Parys, który wpisał się na listę strzelców w 73. minucie spotkania.

CRASNOVIA KRASNE - LKS SKOŁOSZÓW 3-0 (1-0)

1-0 R. Szczepański (2)
2-0 Adamczyk (51)
3-0 Parys (73)

LKS Skołoszów: D. Buczkowski - Gorczyca, Kolanek, Franków,  Polianchych - Gołębiowski (86. Olech), Przytuła, K. Buczkowski, Pilawa - M. Buczkowski , Chmielowski (86. Sudoł)