2015-05-04 13:53:19

Cosmos Nowotaniec lepszy od Kolbuszowianki

Cosmos Nowotaniec (zielono-czerwone stroje)
22. seria spotkań 4 ligi podkarpackiej nie była udana dla piłkarzy Kolbuszowianki Kolbuszowa. Przegrali oni z Cosmosem Nowotaniec 1-3.

Pierwszy na listę strzelców wpisał się w 38. minucie Wasyl Hirka. Wykorzystał on sporo miejsca jakie pozostawili mu obrońcy Kolbuszowianki i pewnie pokonała Mateusza Kozioła.

W drugiej części niedzielnego meczu gospodarze się przebudzili. Efektem był gol w 59. minucie, którego autorem został Brian Dziedzic

Gospodarze nie poszli jednak za ciosem, a nawet nadziali się na kontrę. W 78. minucie do siatki trafił grający trener Cosmosu, Ireneusz Zarzyka. W końcówce meczu ten sam zawodnik ustalił wynik pojedynku na 3-1 dla Nowotańca.

KOLBUSZOWIANKA KOLBUSZOWA - COSMOS NOWOTANIEC 1-3 (1-1)

0-1 Hirka (38)
1-1 Dziedzic (59)
1-2 Zarzyka (78)
1-3 Zarzyka (88)

Kolbuszowianka Kolbuszowa: Kozioł - Dudek (46. Stagraczyński), Skowron, Maca, Czyżewski - Dziedzic, Lorenc, O.Fryc, Szela - Dziekan Korab (56. Mokrzycki).

Cosmos Nowotaniec: Krawczyk - Majka, Śmietana, Sobota, Wójcik - Rutyna, Hirka, Kuzicki, Laskowski - Kasperkowicz (69. Tkaczenko). Zarzyka (89. Jasiński).

Sędziował: Mariusz Myszka (Stalowa Wola). Żółte kartki: Dziedzic, Dziekan - Rutyna, Kasperkowicz. Widzów: 140.