2015-04-12 09:07:38

Wisłoka Dębica bez puntków w Tomaszowie Lubelskim [WIDEO, SKRÓT MECZU]

Piłkarze Wisłoki Dębica (zielone stroje) bronili się jak mogli, ale przegrali z Tomasovia 0-3 (fot. Marcin Pirga)
Wisłoka Dębica przegrała w wyjazdowym pojedynku z Tomasovią Tomaszów Lubelski. Mamy skrót wideo z tego spotkania.

Podopieczni Krzysztofa Podlaska ulegli Tomasovii 0-3, choć przez większość spotkania trzymali się całkiem nieźle. Gdyby nie dobra postawa obrońców mogliby to spotkanie przegrać dużo wyżej.

Pierwszego gola piłkarze Wisłoki Dębica stracili w ostatniej minucie pierwszej połowy. Jego autorem był Ireneusz Baran.

Na 2-0 dla Tomasovii Tomaszów Lubelski podwyższył Marcin Żurawski, który w 70. minucie skutecznie egzekwował rzut karny. Wynik spotkania ustalił na kilka minut przed końcem Przemysław Orzechowski.

W 87. minucie z boiska wyrzucony został Piotr Kozioł i gracze Wisłoki musieli to spotkanie kończyć w dziesiątkę.

TOMASOVIA TOMASZÓW LUBELSKI - WISŁOKA DĘBICA 3-0 (1-0)

1-0 Baran (45)
2-0 Żurwski (70-karny)
3-0 Orzechowski (83)

Tomasovia Tomaszów Lubelski: Bartoszyk - Bojarczuk, Chwała (60. Karwacki), Smoła, Skiba, Kozyra,  Misztal (85. Szuta), Paskiw, Baran (80. Orzechowski), Żurawski, Groborz (65. Raczkiewicz)

Wisłoka Dębica: Ziółkowski - Panek, Remut, Kozioł, Podpora (75. Kubisztal), Pęcak, Wójcik, Bielatowicz (70. Wilczyński), Kot, Lis, Maroń

Sędziował: Arkadiusz Łaszkiewicz (Zamość). Żółte kartki: Orzechowski - Kozioł, Bielatowicz, Maroń. Czerwona kartka: Kozioł (87, druga żółta)

Tomasovia - Wisłoka Dębica 3-0 [SKRÓT MECZU, WIDEO]