2015-04-12 09:21:18

4 liga podkarpacka: Pogoń Leżajsk zremisowała z Crasnovią Krasne

Pogoń Leżajsk (na czerwono) zremisowała z Crasnovią u siebie (fot. Tomasz Ciombor)
Pogoń Leżajsk zremisowała 1-1 z Crasnovią Krasne na własnym obiekcie w meczu 19. kolejki 4 ligi podkarpackiej.

Kibice oglądali bramki na początki i końcu drugiej połowy meczu. Najpierw z pięciu metrów do bramki Crasnovii Krasne trafił Wojciech Fabianowski. Piłkę dogrywł mu Piotr Gilar.

Jeden punkt dla gości uratował w 87. minucie Paweł Adamczyk, który wykorzystał dogranie Michała Jaśkiewicza.

Gości mogli to spotkanie wygrać, ale jeszcze w pierwszej połowie przy stanie 0-0 rzutu karnego nie wykorzystał Tomasz Pietrasiewicz.

POGOŃ LEŻAJSK - CRASNOVIA KRASNE 1-1 (0-0)

1-0 Fabianowski (50)
1-1 Adamczyk (87)

Pogoń Leżajsk: Kurosz - Bukowski, Bubiłek, Maciorowski, Kusy, Czarniecki, Lebioda, Gilar, Dąbek, Leja (Karwacki), Fabianowski.

Crasnovia Krasne: Kukulski - Micał (66. Jaśkiewicz), Baran, Kwaśniczko, Mendoń - Rozborski, Parys, Krzak, Chmiel (75. R. Szczepański) - Adamczyk, Pietrasiewicz (66. Stępień).