2014-02-08 17:32:53

sparing: Stal Stalowa Wola - Termalica Bruk-Bet Nieciecza 0-1

Stal Stalowa Wola przegrała z Termalicą Bruk-Bet Nieciecza 0-1 w meczu sparingowym rozegranym na sztucznym boisku w Dębicy.

Gracze "Stalówki" ulegli pierwszoligowej drużynie z Niecieczy 0-1. Zwycięskiego gola dla Termaliki strzelił Dalibor Pleva w drugiej części meczu.

STAL STALOWA WOLA - TERMALICA BUR-BET NIECIECZA 1-0 (0-0)
1-0 Pleva (75)

Stal: (I połowa) Wietecha - Bartkiewicz, Bogacz, Żmuda, Mistrzyk - Kwiatkowski, Sacha, Reiman, Łanucha, Mikołajczak - Juda.
(II połowa) Wietecha - Kloc, Czarny, Żmuda, Sikorski - Sacha, Juda, Sołek, Łanucha, P.Tur - Płonka.

Nieciecza: Abramowicz (46. Nowak) - Skołorzyński (46. Pielorz), Sołdecki, Kopacz (46. Czerwiński), Kiełb (69. Moskal) - Kogut, Horváth (46. Pleva), Piekarski (46. Kaczmarczyk), Foszmańczyk (46. Kujawa), Piotrowski (46. Ceglarz) - Schulmeister (46. Drozdowicz).

źródło: Termalika Bruk-Bet Nieciecza / Stalowka.pl