2014-02-05 21:52:21

sparing: Stal Stalowa Wola - Limanovia 1-0

W kolejnym meczu sparingowym drugoligowa Stal Stalowa Wola pokonała na sztucznej murawie w Dębicy swojego ligowego rywala Limanovię 1-0.

Stalowcy zagrali bez Mateusz Kantora, Dawida Komady i  Michała Kachniarza, lecz mimo to wygrali z Limanovią 1-0. Bramkę dającą wygraną zdobył Radosław Mikołajczak.

STAL STALOWA WOLA - LIMANOVIA 1-0 (1-0)
1-0 Mikołajczak (16)

Stal: (I połowa) Wietecha - Kloc, Żmuda, Czarny, Sikorski, Mikołajczak, Argasiński, Łanucha, Reiman, P.Tur, Fabianowski.
(połowa) Wołoszyn - Sołek, Mistrzyk, Bogacz, Bartkiewicz, Sacha, Reiman, Kwiatkowski, Juda, M.Tur, Płonka.

źródło: stal1938.pl