2014-02-12 20:18:47

sparing: Stal Stalowa Wola - Puszcza Niepołomice 2-5

Stal Stalowa Wola przegrała z Puszczą Niepołomice 2-5 w rozegranym dziś meczu sparingowym.

Gole dla "Stalówki" zdobyli Marcin Tur oraz Michał Kachniarz.

Bramki dla występującej w pierwszej lidze Puszczy Niepołomice strzelili Dawid Kałat (dwie), Bartosz Biel, Mateusz Cholewiak i Sebastian Janik.

Mecz został rozegrany na boisku ze sztuczną murawą w Dębicy.

W piątek piłkarzy Stali Stalowa Wola czeka gierka wewnętrza w Woli Chorzelowskiej, w niedzielę zagrają w charytatywnym turnieju siatkarskim w hali MOSiR w Stalowej Woli.

STAL STALOWA WOLA - PUSZCZA NIEPOŁOMICE 2-5 (0-1)
2-5 Kachniarz (85)

Stal (I połowa): Wietecha - Kloc, Czarny, Bogacz, Sikorski, Reiman, Argasiński, Mikołajczak, Łanucha, Sacha, Płonka; (II połowa): Wołoszyn - Bartkiewicz, Czarny, Żmuda, Mistrzyk, Juda, Kachniarz, Argasiński, P. Tur, M. Tur, Fabianowski

Puszcza (I połowa): Sobieszczyk - Borovicanin, Wełna, Wallace, Szymonik, Kotwica, Strózik, Zaręba, Biel, Moskwik, Magdziński; (II połowa): Zawodnik testowany - Borovicanin, Biernat, Lizak, Szymonik, Uwakwe, Nowak, Kałat, Janik, Kiełtyka, Cholewiak

źródło: Echo Dnia / stalstalowawola.pl